Економіка

Сергій Борзов: Пункти незламності працюватимуть незалежно від того чи є світло, чи нема. На Вінниччині їх вже 225

28 листопада 2022, 16:16

Начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов та начальник ГУ НП у Вінницькій області Іван Іщенко ознайомились 28 листопада із забезпеченням роботи Пунктів незламності у Жмеринському районі.

Про це повідомляє Вінницька ОВА.

Сергій Борзов у коментарі зазначив, що на сьогодні в області відкрито 225 Пунктів незламності, а також поліцейські пункти, які можуть використовуватись як для обігріву, так і для зарядки телефону у разі необхідності.

«До вирішення проблеми долучилися ДСНС, які поставили намети поки що у великих районних центрах і в м. Вінниці, проте згодом такі ж пункти буде розгорнуто в чергових частинах ДСНС і в добровільних пожежних частинах. Таким чином, на випадок повного блекауту із відключенням тепла і світла, збільшиться кількість місць, де можна буде зігрітись і підзарядитись. Пункти Незламності будуть працювати незалежно від того чи є світло чи нема»,- підкреслив начальник ОВА.

У Жмеринці Начальник ГУ НП у Вінницькій області презентував, облаштоване на базі районного підрозділу поліції, місце обігріву у форматі Пункту Незламності. Тут люди можуть підзарядити ґаджети та обігрітися.

«Зокрема, співробітник фронт-офісу може приготувати чай або каву, запропонувати їжу. У наявності також стаціонарний телефон, який працює цілодобово. Є можливість підключитися до wi-fi. Крім цього, тут облаштований дитячий куточок», - зазначив Іван Іщенко.

За інформацією голови Жмеринської райдержадміністрації Інни Цимбал, в Жмеринському районі наразі відкрито 38 Пунктів Незламності. Серед них 3 – у відділках поліції, 4 – в представництвах ДСНС, а також намет, обладнаний усім необхідним оснащенням, розгорнуто в центрі Жмеринки.

Під час робочої поїздки, Сергій Борзов також оглянув ПН, обладнаний у Жмеринському міському будинку культури, де є усе необхідне та достатньо місця для розміщення великої кількості людей.

«Станом на сьогодні критичної ситуації немає, але відкриття Пунктів Незламності заспокоює людей, оскільки вони розуміють, що є те місце, де вони можуть зігрітися, мати доступ до інтернету те електроенергії»,- додає очільниця РДА Інна Цимбал.

Нагадуємо, Пункти Незламності функціонуватимуть цілодобово і безкоштовно для тимчасового перебування.

План росії – будь-що залишити жителів України без електроенергії, світла та тепла. Але ми вистоїмо! І переможемо!

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: пункти незламності 225 на Вінниччині 
Матеріали по темі