Суспільство

Сергій Борзов: СК «Здоров’я» стане центром сучасного безбар’єрного спортивного комплексу для фізичного виховання молоді Вінниччини

23 вересня 2020, 14:59

В жовтні цього року у Вінниці мають завершити реконструкцію спорткомплексу «Здоров’я», що на Старому місті. Це один з проектів програми президента «Велике Будівництво», реалізовується у співфінансуванні Держфонду регіонального розвитку і коштів місцевого бюджету.

З 2018 по 2020 роки на реконструкцію було виділено понад 36 мільйонів гривень, ще 3,7 мільйонів – обласний бюджет.

Про це йдеться на сайті Вінницької облдержадміністрації.

«Двадцять днів тому інспектував спорткомплекс «Здоров’я» у Вінниці на Старому місті - по вул. Якова Шепеля, 23. У жовтні підрядники мають завершити його реконструкцію. Сьогодні заїхав подивитися завершальний етап робіт. За ці три тижні зроблено багато. Результат видно», — зазначив голова Вінницької ОДА Сергій Борзов.

За словами очільника області, СК «Здоров’я» – буде одним із небагатьох в Україні та й єдиним у Вінницькій області, який задовольнить потреби спортсменів з інвалідністю. Тут можна буде проводити спортивні, реабілітаційні та відновлювальні процедури.

Тут також буде надано можливості для підготовки молодих спортсменів, проведення змагань та турнірів, створення необхідних умов для забезпечення навчально-тренувального процесу учням дитячо-юнацьких спортивних шкіл, проведення навчальних занять з фізичного виховання для мало мобільних груп населення, яких обслуговує регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт».

Нагадаємо, Приміщення планували здати в експлуатація до кінця 2020 року. Спортзаклад доступний для людей з інвалідністю. Для цього всередині змонтували спеціальний ліфт.


Вінниця.info, фото Вінницької ОДА

Теги: СК Здоров'я спорткомплекс 
Матеріали по темі