Економіка

Сергій Борзов: У 2021 році Вінниччина на 100% виконала програму Президента України «Велике будівництво»

25 січня 2022, 15:20

Вінниччина одна з областей, де завершили всі об’єкти, які у 2021 році будували і ремонтували по програмі «Велике будівництво»: дитсадки, лікарні, об’єкти спортивної інфраструктури, дороги і мости. Загалом в Україні лише 10 областей повністю завершили заплановані об’єкти «Великого будівництва».

Про це під час пресконференції 25 січня повідомив голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов.

«За два роки «Велике будівництво» дало понад 200 тисяч робочих місць в період пандемії. Це розвиток економіки», - зауважив Сергій Борзов.

У Вінниці до 30-річчя Незалежності на Замковій горі встановлено 50-метровий флагшток, де майорить державний прапор України.

«Вінницька область виконала 100% завдань по програмі Президента «Велике Будівництво». 49 об’єктів збудували і реконструювали. Це 24 амбулаторії, 10 приймальних відділень, 4 лікарень, 5 дитячих садочків, 1 об’єкт культури, 2 басейни – у Вінниці і Могилеві-Подільському, спорткомплекс в Браїлові і спортивний майданчик у Ялтушкові. Збудовано і відремонтовано 255 кілометрів доріг державного значення і 95 кілометрів місцевих доріг та мостів», - повідомив Сергій Борзов.

Посадовець також відмітив, що цього року в рекордний строк – 90 днів відремонтували дорогу Р-08 «Немирів - Ямпіль».

«Це дорога до Ямпільського мосту, який на 2022-й рік є топовим об’єктом «Великого Будівництва». Питання будівництва Ямпільського мосту обговорювалось давно. Але будувати його почали у 2021 році. Це питання підіймалось на зустрічі Президентів України та Республіки Молдова», - повідомив Сергій Борзов.

Він також відмітив, що будівництво мосту дасть можливість зменшити час доїзду до Балканських країн.

«Цей міст буде частиною транснаціонального коридору, який з’єднає з країнами Балтії. Сподіваємось, що ми завершимо міст у 2022 році», - зазначив Сергій Борзов.

Посадовець повідомив, що серед перехідних об’єктів «Великого Будівництва» на 2022 рік є Вінницький інноваційно-технологічний парк і реконструкція злітно-посадкової смуги аеропорту «Вінниця».

«Сьогодні буде засідання в Міністра інфраструктури щодо програми будівництва аеропортів на 2022-й рік. Тому інформація буде трохи пізніше», - зазначив голова облдержадміністрації.

Щодо об’єктів будівництва на 2022 рік, голова облдержадміністрації повідомить, коли будуть погоджені всі проекти. Серед поданих - об’єкти «Великої реставрації»: Палац Потоцьких в Тульчині і театр Садовського у Вінниці.

«Розбудова інфраструктури це найкраща спільна інвестиція нас всіх. Будується за кошти платників податків. Тому хочу подякувати всім вінничанам, які сплачують податки», - сказав голова обласної державної адміністрації.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: підсумки 2021 велике будівництво на Вінниччині Борзов 
Матеріали по темі