Політика

Сергій Кудлаєнко та Студентська рада Вінниччини провели політичні дебати

18 червня 2019, 09:18

Молодіжний фестиваль-форум «Студентська республіка» відбувся на Вінниччині. Захід проводився в рамках однойменного Всеукраїнського фестивалю і спочатку проходить на регіональному рівні. Організатором виступила Студентська рада Вінниччини. Підтримку надали народний депутат-вінничанин Сергій Кудлаєнко та Департамент соціальної і молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації.

Впродовж 14-16 червня жителями студмістечка стали студенти вінницьких вузів та учні навчальних закладів області. У с. Селище Вінницького району, на території ЛОСК «Маяк», студентська молодь взяла участь у дискусіях, субфестивалях, квестах, лекціях. У програмі заходу – обговорення можливостей участі молоді у політичному житті країни, інтелектуальні змагання та квести, субфестивалі «Арт-фест», «Дебати», «Студентська мафія», « Перша Леді», « Кубок КВН» та інтерактивні і спортивні ігри.

«Основна мета заходу – це робота на активізацію молоді у напрямку реалізації різних проектів. Кілька років фестиваль не проводився, але в минулому році ми його відродили, за ініціативи голови культурно-масового комітету Студентської ради Вінниччини. Ми очікуємо близько 100 учасників. Один із акцентів фестивалю - політична гра. Будемо говорити про актуальне – як долучитись молоді до процесів політичного життя в країні, пояснювати виборчу систему, як формуються партії, хто такі мажоритарники та як функціонують органи державної влади. Після регіонального фестивалю планується проведення Всеукраїнського заходу «Студентська республіка». Раніше він проводився в Криму, а зараз пройде на півдні України. Чому запросили Сергія Кудлаєнка? Ми консультаційно-дорадчий орган при голові Вінницькій ОДА і співпрацюємо з усіма представниками влади та активними людьми. Адже результат буде там, де працюють не «де-юре», а «де-факто». Кудлаєнко - народний депутат, що активний та відкритий у спілкуванні, у нас було кілька зустрічей, обговорень, тож сподіваємось на підтримку наших ініціатив», - пояснив Олександр Мельник, голова Студенської ради Вінниччини.

Як повідомили організатори заходу, під час фестивалю учасники взяли участь у оргдіяльнісній грі, висловлювали свою думку, змінювали її в ході дискусій, відстоювали, а також спробували свої сили у виборчих перегонах на посаду Мера, депутата та Магістра Вінницької Студреспубліки.

Сергій Кудлаєнко привітав учасників Студентської республіки та поспілкувався із молоддю під час проведення головного заходу першого дня фестивалю - дискусії «Суб’єкт модернізації – відповідальність Покоління».

«Я прихильник розвитку місцевих ініціатив і студентське самоврядування – це перспективне підгрунтя для розвитку міст і сіл нашої країни. Минулого року ми разом із командою молоді розпочали активну співпрацю із осередками молодіжного самоврядування, провели кілька зустрічей. Студентські ради є у більшості навчальних закладів і , наприклад, не всюди виконуються положення ЗУ «Про вищу освіту», за яким має забезпечуватись сприяння у діяльності таких органів, надаватись матеріальна база, приміщення тощо. Це тримаємо на контролі та вирішуємо. А в цілому, студентський рух – це драйвер змін. Сьогодні точиться багато розмов про оновлення влади, всі хочуть бачити нові обличчя у політиці і саме ось такі заходи, що активізують та , головне, навчають молодь відповідальності та професійному підходу до врядування, дають додатковий шанс на оновлення країни», - підкреслив Сергій Кудлаєнко.

Вiнниця.info

Теги: Кудлаєнко молодь форум 
Матеріали по темі