Влада

Остання сесія Вінницької облради: 6 рішень за 2 години і «Депутат Галушко, куди ви йдете?»

29 вересня 2015, 12:27

 29 вересня Вінницька облрада розпочала чергову сесію, швидше за все, "прощальну" у теперішньому складі. За 2 години депутатам вдалося прийняти лише 6 рішень із 54 порядку денного. Та й ті - ну надто складно.

Понад годину народні обранці голосували за рішення «Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території Вінницької області». Вносили поправки і пропозиції, які практично ніхто не підтримував.

Вкінці-кінців вирішили голосувати поіменно, адже міліції потрібні кошти, бо багато транспортних засобів та ресурсів направляється в зону АТО. 73 депутати підтримали рішення.

Такий непродуктивний початок сесії «розслабив» присутніх. Стало нудно і депутати почали прогулюватися коридорами. Люб'язно позували перед камерами, так би мовити, щоб зафіксувати історичний момент. Тому голосів для прийняття наступних питань банально не вистачало. Свитка просили голосувати в цілому, але посадовець впевнено наполягав на тому що голосувати спочатку потрібно за основу, лише потім вцілому.

Найсумлінніший із обранців навіть запропонував зачинити двері, аби припинити «швендяння». Теж звучало побажання, щоб працівники апарату з коридорів заганяли депутатів у залу.

З горем пополам «дали добро» на учать учасників АТО у програмі пільгового кредитування на будівництво.

Кількагодинне засідання призупинилося «криком душі» Сергія Свитка: «Депутат Галушко, куди ви йдете?!»

Через дві години засідання було оголошено 15 хвилинну перерву, аби народні обранці зібралися і налаштувалися на роботу. Після паузи сесію продовжили, хоча запропоновані питання прийняли не всі. Депутати не дали голосів на "Програму міжнародного та транскордонного співробітництва Вінницької області на 2016 - 2020 роки", якою передбачено виділити на міжнародні поїздки більше 8 млн. гривень, не пітримали рішення "Про стан екологічної безпеки в місті Ладижин та прилеглих до нього територій", зате підтримали звернення до Президента, депутатів Верховної Ради та Уряду щодо правового регулювання поводження з ГМО.

ВИННИЦА.info

Теги: сесія обласна рада Свитко 
Матеріали по темі