Влада

Сесія Вінницької облради: порядок денний збільшили на 72 питання, першим розглянули «про побиття депутатки». Фото

26 квітня 2018, 11:39

 26 квітня о 10 годині розпочалася сесія Вінницької обласної ради. Порядок денний засідання перетворився з 3 на 75 питань. На розгляд винесли всі проекти рішень, які не встигли розглянути під час попередньої сесії. «Батьківщинівець» Владислав Рой запропонував першим поставити питання про «побиття» його однопартійки Тетяни Редько, що сталося 29 березня на сесії.

Передає із залу засідань журналіст Вінниця.info.

Тоді, нібито, «опоблоківець» Юрій Яремчук вдарив депутатку рукою по голові. Постраждала навіть звернулася із відповідною заявою до правоохоронних органів. Саме через цей інцидент «бютівці» просили виключити Яремчука зі складу постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації.

«Тетяно Василівно, чого ви переймаєтесь, ви ж наша», - вигукнув представник «Опозиційного блоку» Сергій Чорноокий (раніше він був у «Партії регіонів», а Редько працювала помічником нардепа-регіонала).

Під час виступу Тетяни Редько мало не дійшло до бійки. Депутати «Батьківщини» намагалися заблокувати роботу сесії.

«Хрестиком клянуся, що сесію зірвати не хочу», - запевнила депутатка, показуючи на підвіску на шиї.

Голова облради Анатолій Олійник таки поставив на голосування резонансне питання. Рішення про виключення з комісії Юрія Яремчука не підтримали.

До слова, самого Юрія Яремчука на початку сесії не було (говорили, що захворів), та після голосування депутат появиввся у залі засідань.

Зазначимо, що до порядку денного також включили питання про виконання держваного гімну перед початком навчання у школах та інші.

 

 

 

 

 

Вінниця.info

Теги: облрада 
Матеріали по темі