Політика

Сесія Вінницької облради: «імпічмент» не пройшов. Просять розслідування, бо «спонсори» Тимошенко залишились без субсидій. Фото

5 березня 2019, 11:08

5 березня сесія Вінницької облради почалась із заяв фракцій «Батьківщина» та «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Представники Тимошенко передбачувано заявили, що необхідно ініціювати імпічмент Президента. Представники БПП звертаються про проведення чесних і прозорих виборів до Генпрокурора, Міністра МВС, голови СБУ щодо фейкових донорів ВО «Батьківщина», які виявлені також у Вінницькій області.

«Дані ошукані громадяни з числа пенсіонерів, працівників органів місцевого самоврядування, безробітних, які «взяли участь» у фінансуванні ВО «Батьківщина» наразились на наступні наслідки – втратили можливість оформлення субсидій та житлово-комунальних послуг. Втратили можливість оформлення одноразової допомоги малозабезпеченим громадянам. Працівники органів місцевого самоврядування, які не задекларували витрати наражаються на адміністративне правопорушення. Турбуючись про ошуканих громадян, просимо ВО «Батьківщина» взяти відповідальність на себе та надати документи про непричетність громадян Вінниччини до вказаних перерахованих коштів. Прошу передати матеріали представникам ОБСЄ», - сказав Олександр Крученюк (БПП).

Баталії тривали 40 хвилин. Виступив нардеп Олексій Рябчин, який говорив про розкрадання в оборонці та про звільнення Порошенком керівника «Укроборонпрому». Виступив і представник «УКРОП-у», який говорив про порушення щодо Купрія…

«Шановні представники політичних партій, тут є представники ОБСЄ. Будь ласка, виступили від Купрія, покажіть докази. Вони якраз збирають інформацію для звіту», - говорить В. Коровій, голова ОДА.

Звернення про імпічмент в порядок денний не включили. Депутати не ризикнули порушувати регламент. Звернення до правоохоронців щодо фінансування кампанії Тимошеноко розглянуть в «різному».

О 10.50 годині депутати приступили до розгляду питань, перше з яких звіт голови облради.

Мітинг, який зібрався під облрадою о 09.30, станом на 10.30 годитну розійшовся.

5c7e3d189c395.jpg

5c7e3d53e99db.jpg

5c7e3d63a36f3.jpg

Вiнниця.info

Теги: сесія виступи 
Матеріали по темі