Політика

Сесію Вінницької облради перенесли на годину – немає кворуму

15 березня 2017, 10:21

 15 березня о 10 годині у Вінниці мала розпочатися позачергова сесія обласної ради. Однак у залі зареєстрували тільки 32 депутати з 81. Через відсутність кворуму засідання вирішили перенести на 11 годину, щоб до того часу зібралося більше обранців.

Натомість в облраду прийшли активісти з прапорами, а під стінами адмінприміщення влаштували одноосібну акцію про заборону торгівлі "на крові".

Нагадаємо, що 14 березня активісти вийшли з пікетом під ОДА і облраду. Люди вимагали скликати позачергову сесію, щоб ухвалити звернення про звільнення керівництва силових структур України.

Після мітингу під стінами, громадськість зайшла в приміщення. Активісти зайняли кабінет голови облради Анатолія Олійника. Кількагодинні суперечки завершилися підписанням розпорядження про скликання позачергової сесії, на якій розглянуть питання: «Про звернення представників громадських організацій до Президента України Порошенка П.О, Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., Голови Верховної Ради України Парубія А.В., Генерального прокурора України Луценка Ю.В. щодо дій стосовно учасників економічної блокади тимчасово окупованих територій окремих районів Донецької та Луганської областей України».

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: облрада 
Матеріали по темі