53

0

Шахіст з Вінниччини виграв міжнародний турнір у Молдові

Жмеринський шахіст виграв міжнародний турнір у Молдові

Шахіст зі Жмеринки Артур Роєнко став абсолютним переможцем міжнародного опен-турніру «Balti-2018». Змагання відбулися у місті Бєльці (Молдова). За медалі боролися 34 учасники з України, Молдови та Угорщини.

Про це повідомляє Відділення нaціонaльного Олімпійського комітету Укрaїни у Вінницькій облaсті.

Нашому кандидату у майстри спорту Артуру Роєнку у дуже сильному складі вдалося стати чемпіоном. Друге місце посів минулорічний переможець Дмитро Кожокарь (Молдова), третє – багаторазовий чемпіон Молдови серед юніорів Владлен Шевчук.

Високе четверте місце посів кандидат у майстри спорту з Вінниці Георгій Галич.

Артур Роєнко є віце-президентом федерації шахів Жмеринки, організатором багатьох змагань. Артур тренує юних шахістів одночасно і у Вінниці, і у рідній Жмеринці.

Серед вихованців Артура Роєнка – призерка України серед дівчат Анна Копистиринська, а також Віталій Дудник, який нещодавно став кандидатом у майстри спорту.