Суспільство

Шаурма від Грома: у Вінниці ветерани війни на Донбасі готують страви для побратимів та їх родин. Фото

21 грудня 2019, 10:54

У Вінниці ветерани війни на Донбасі пригощають на різдвяному ярмарку стравами, які готували для побратимів на передовій. Акція благодійна. Виручені гроші підуть на допомогу захисників як в зоні конфлікту, так і ветеранів з їх сім'ями.

Боєць з позивним Гром обсмажує курятину для шаурми і згадує, як готував її для побратимів на передовій.

«Взагалі, в зоні АТО я любив готувати всякі смачні штуки. Моя шаурма у чоловіків підвищує потенцію. У жінок народжуваність», усміхається ветеран АТО/ООС Олександр Гром.

Сьогодні його улюблена страва не просто хіт продажів на різдвяному ярмарку у Вінниці. Виручені кошти від продажу підуть для закупівлі подарунків захисникам в зоні конфлікту на Донбасі.

«Частина грошей буде направлена на допомогу діючим воїнам, які знаходяться зараз в зоні АТО. Сім'ям, ветеранам АТО. Для того, щоб підняти настрій, бойовий дух», - зауважує Ірина Черкащина, волонтерка, організаторка акції.

З кількох кілограмів м'яса, овочів з приправами та соусами, приготували понад 50 штук шаурми. Першу пробує молода сім'я Варварських.

«Ми сподіваємося, що не просто поїсти. Але і підтримати акцію, яка проходить. Тому, з'єднуємо приємне з корисним», - каже Сергій Вараварський.

Кухарі у військовій формі зацікавили туристку з Казахстану. Дізнавшись, що продаж шаурми несе благодійний характер, дівчина замовляє подвійну порцію.

«Ще буде проводиться акція, де діти будуть брати участь в приготуванні якоїсь страви. Що саме, ми ще не придумали. Але буде щось цікаве для них», - зауважує організаторка акції Ірина Черкащина.

В цілому, вінницькі волонтери і бійці на ярмарку проведуть ще п'ять благодійних акцій. З яких будуть музичні, а також аукціони.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: шаурма ярмарок АТО 
Матеріали по темі