Суспільство

Ще одне село хоче приєднатися до Немирівської ОТГ

28 січня 2020, 12:22

Громада села Кудлаї виступила за приєднання до Немирівської об’єднаної територіальної громади. Кудлаївська сільська голова зазничила, що раніше громаду мали приєднати до Немирівської ОТГ, але приєднали до Вороновицької. На сесії Кудлаївської сільської ради депутати відмовили у цьому приєднанні.

Про це йдеться на сайті Вінницької облради.

«Кудлаївська сільська рада, відповідно до перспективного плану, на початку 2019 року повинна була бути приєднана до Немирівської міської ОТГ. Але невдовзі сільську громаду чомусь віднесли до Вороновицької селищної ОТГ. Рішенням 30 сесії Кудлаївської сільської ради 7 скликання від 21 січня 2019 року депутати відмовили Вороновицькій ОТГ у приєднанні. У вересні 2019 року відбулись громадські слухання, на які прийшло 210 жителів села. З них 131 висловився за приєднання до Немирівської міської об’єднаної територіальної громади. Таким чином, усю процедуру добровільного приєднання до Немирівської ОТГ було завершено 4 жовтня 2019 року. Ми хочемо, аби ініціювали внесення змін до перспективного плану формування територій щодо добровільного приєднання Кудлаївської сільської громади саме до Немирівської ОТГ», – розповіла Валентина Гуровенко.

Заступник голови Вінницької облради зазначив, що на черговому засіданні міжвідомчої регіональної групи з підготовки пропозицій до адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів, винесе питання про врахування рішення сесії Кудлаївської сільської ради щодо приєднання до Немирівської ОТГ.

«Як депутат обласної Ради, завжди відстоюю інтереси жителів свого виборчого округу. Крім того, розпорядженням голови облдержадміністрації від 24 січня 2020 року, я увійшов, як співголова, до міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій до адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів Вінницької області. Тож, обов’язково на черговому засіданні групи підніму питання про врахування рішення сесії Кудлаївської сільської ради та жителів села щодо включення громади до складу Немирівської міської об’єднаної територіальної громади, – зазначив заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк під час зустрічі.

Вінниця.info, фото з сайту Вінницької облради

Теги: приєднання ОТГ село Немирівська ОТГ Кудлаї 
Матеріали по темі