Суспільство

Щербаківська розповіла про подарунки та спростувала чутки про візит Тимошенко до Вінниці

31 січня 2017, 16:12

 У січні перший заступник голови Вінницької облради Людмила Щербаківська святкувала День народження. Фото з привітань в кабінеті посадовці викладали в соцмережі. Громадськість з цікавістю спостерігала хто був, що дарували. Тому ми вирішили запитати, як ж подарунки були найбільш неочікуваними та хто подарував торт у вигляді будівлі обласної ради, з підписом: «З Днем народження, наш взірець, наша гордість і опора».

- Який подарунок був самий ексклюзивний?

- Подарунків було багато. Самий дорогий подарунок це гарні слова, повага громади і людей. Для мене найкращий подарунок це повага людей. Я стараюсь робити людям добро, щоб люди були задоволені. Це для мене найкращий подарунок. Подяка. Стільки, скільки було дзвінків, вітань в фейсбуці, по меседжеру, листівок… Ви знаєте, в мене ще в житті стільки не було. Це говорить про те, що ми на правильному шляху і робимо гарні, добрі справи.

- Хто Вам подарував на День народження торт?

- Це дочка і зять. Дві дочки. Вони замовили. Мені було дуже приємно, особливо слова, які там були написані.

- Ви чекаєте візиту Юлії Тимошенко до Вінниці?

- Це просто якась провокаційна інформація. Це чутки. Це спеціально хтось їх розповсюджує, навіть знаю звідки. Це чутки, бо Юлія Володимирівна знаходиться в Америці.

Вінниця.info, фото з соцмереж

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Щербаківська облрада 
Матеріали по темі