На місці ринку «Світанок» будують торгово-розважальний комплекс. Роботи ведуться з серпня 2016 року. Згідно проекту, ТЦ матиме два поверхи – перший промисловий, на другому влаштують кімнати ігор для дітей.
З початку осені звели 3 двоповерхові будівлі. Одне з приміщень майже готове зовні, залишилися тільки внутрішні роботи. Два інших - ще не мають фасадних стін.
Жителі мікрорайону розповіли журналісту Вінниця.info, що робітники зруйнували пішохідну частину.
«Раніше тут хоч і були продавці квітів, але можна було пройти. А зараз понаставляли машин, а нам ходи по щебню. Сподіваюсь, що вони скоро візьмуться за дорогу», - розповідає вінничанка Оксана Павлівна.
За словами робітників, завершити будівництво планують до кінця літа.
Нагадаємо, що будівництво почалося з 2016 року, коли демонтували старий ринок. Відразу після початку демонтажу продавці ринку вийшли на пікет з проханням не закривати їх робочі місця.
Проект ТЦ