Суспільство

«Що? Де? Коли?» 15 листопада - інтелектуальні бої Вінниці з телевізійним ведучим Олександром Андросовим!

23 жовтня 2017, 09:59

15 листопада у ресторані «Mont Blanc» телевізійний ведучий Олександр Андросов проведе змагання інтелектуалів з гри «Що? Де?Коли?». В цей день організатор проектів Ірина Борзова підготовила для вінничан дві гри: о 14.00 відбудуться змагання серед молоді в рамках гри «Молодіжна ліга», а в 18.00 за звання найрозумніших позмагаються команди з бізнес сектору, політичних структур та громадських об’єднань в рамках гри «Бізнес Ліга»! Реєстрація команд розпочалась та триватиме до 7 листопада. Детальна інформація за тел. 067-765-50-25.

Не зволікайте, реєструйтесь, долучайтесь до змагань найкмітливіших та отримайте незабутні емоції! Ваш досвід, стиль та знання – достойні визнання. Продемонструйте свій гострий розум та станьте інтелектуальною елітою свого міста!

До участі у «Бізнес Ліга Що? Де? Коли?» запрошуються команди з бізнес сектору міста та просто активні і наполегливі вінничани!

Для участі необхідно:

2. Сформувати команду з 6 осіб

2. Заповнити анкету за посиланням https://goo.gl/VELQaX або надіслати заявку на електронну адресу rozvytok.rozvytok@gmail.com до 7 листопада 2017р. (Назва команди, ПІБ капітана, контакти)

3.Оплатити організаційний внесок у розмірі 2500 грн. з 50% передоплатою до 7 листопада 2017 р. Рахунок №26004055305986 МФО 302689 ВФ ЗАТ КБ «ПриватБанк» (обов'язково вказуйте платника)

Організатор : ФОП Борзова І.Н.

15 листопада, 18.00 ресторан «Mont Blanc» «Бізнес Ліга Що? Де? Коли?» - стань інтелектуальною елітою свого міста!!!

 

До участі у «Молодіжна Ліга Що? Де? Коли?» запрошуються навчальні заклади міста та молодь віком до 25 років. Участь у грі безкоштовна!

Умови участі для молодіжних команд:

1. Сформувати команду за інтересами (до 25 років)

2.Заповнити анкету за посиланням https://goo.gl/8gJ4fq або надіслати заявку на електронну адресу rozvytok.rozvytok@gmail.com до 7 листопада.

Умови участі для студентських команд від навчальних закладів:

1.Сформувати команду шляхом проведення відбіркових турів.

2.Заповнити анкету за посиланням  https://goo.gl/8gJ4fq або надіслати заявку на електронну адресу rozvytok.rozvytok@gmail.com до 7 листопада.

Ігри розумних! «Молодіжна Ліга «Що? Де?Коли?» з Олександром Андросовим 15 листопада, 14.00 ресторан «Mont Blanc».

 

Організатор молодіжної ліги: Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання Розвиток. Розвиток» Ірина Борзова за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА та Вінницької міської ради. Проект проходить в рамках конкурсу громадських організацій соціально-культурних проектів у м. Вінниці.

 

Пам’ятайте, під час інтелектуальної гри розкривається характер людини, її здатність до спілкування і дії в колективі. У такій грі у людини задіяні дві півкулі головного мозку, це і логіка й емоційна складова. Не зволікайте та подбайте про власний інтелектуальний розвиток і розвиток ваших колег чи друзів та отримайте незабутні емоції.

Розімни мозок. Прокачай свій інтелект! Приєднуйся до інтелектуальних боїв Вінниця!!!

  

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: гра інтелект 
Матеріали по темі