Здоров‎’‎я

Що відомо про жительку Вінниці, в якої підтвердили коронавірусну інфекцію

25 березня 2020, 16:27

Жінка, у якої вперше в області діагностували захворювання на коронавірусну інфекцію, є мешканко міста Вінниці. Їй 42 роки.

Про це Вінниця.info розповів завідувач відділу епіднагляду Вінницького обласного лабораторного центру МОЗ Степан Томин.

Відомо, що у медичний заклад вона звернулася самостійно. Сьогодні перебуває на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні першої міської лікарні, в стані середньої важкості.

Особисту інформацію про пацієнтку не розголошують. Не повідомляють, де вона працювала. Однак зазначають, що в місті її роботи та проживання проводиться комплекс протиепідемічних заходів.

Разом з тим, заступниця директора Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА Надія Марусяк розповіла «Радіо місто над Бугом», що вінничанка відчула прояви захворювання: температуру та кашель. Пішла на лікарняний, проте 24 березня жінці стало зле, тож викликала «швидку». Експрес-тест підтвердив наявність коронавірусу. І 25 березня методом полімеразної ланцюгової реакції у вірусологічній лабораторії ДУ «Вінницького обласного лабораторного центру МОЗ України» факт захворювання підтверджено. Наразі жінка перебуває в інфекційному відділенні Вінницької лікарні №1.

Також видання зазначає, що вона працює медичною сестрою. Контактувала з громадянами, які прибули з Польщі.

Нагадаємо, що станом на 15 годину 25 березня на території Вінницької області зареєстровано 27 підозрілих випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. 23 випадки лабораторно не підтверджені.

В одному випадку діагноз підтверджено лабораторно.

Зразки матеріалів від трьох захворілих досліджуються методом полімеразної ланцюгової реакції у вірусологічній лабораторії ДУ «Вінницького обласного лабораторного центру МОЗ України.

Раніше у Вінниці журналістам показали палати інфекційного відділення, які підготували на випадок коронавірусу.

На засіданні Уряду 25 березня прийнято рішення про запровадження в Україні надзвичайної ситуації до 24 квітня і продовження карантину до 24 квітня.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: коронавірус захворювання МОЗ карантин 
Матеріали по темі