Суспільство

Що вінничанам слід внести в раціон, щоб були м’язи

15 січня 2015, 17:18

 Кожна людина, незалежно від віку і статі, постійно дбає про свою зовнішність і мріє мати ідеальну, привабливу фігуру. Набути привабливий торс і набрати м'язову масу - пристрасне бажання багатьох людей.

Заняття спортом, регулярне відвідування тренажерного залу для багатьох людей не дає потрібних результатів. Головне це харчування і воно має бути правильним і раціональним. Щоб наростити м’язи, потрібно запастися терпінням.

Продукти які необхідні для росту м’язів:

1. Сир.

Сир - один з найкращих продуктів для нарощування м'язової маси. Всього 150 грам сиру дадуть до 22 грам білка. Також сир цінний тим, що складається з комбінації "швидких" і "повільних" білків.

2. Лосось.

Лосось одночасно є джерелом білка і джерелом омега-3 жирних кислот. Цей подвійний удар допоможе наростити м'язи. Також лосось може допомогти прискорити метаболізм, сприяючи більш швидким результатами.

3. Вівсянка.

Вівсянка є незамінним компонентом здорового харчування. Цілісне зерно вівса поєднує в собі вуглеводи, клітковину, білок, мінерали і вітаміни.

4. Гречка.
Гречка - джерело вуглеводів, яке допомагає нарощувати м'язову масу. 100 грам гречаної крупи містить 18 грам протеїну, з біологічною цінністю вище 90%. Гречка може бути відмінним доповненням до дієти для росту м'язів.

5. Яловичина.

Яловичина - відмінне джерело якісного білка.

6. Риб'ячий жир.

Риб'ячий жир має протизапальні властивості, які дозволяють організму відновитися швидше після важких тренувань. Тому можна тренуватися частіше. Він може прискорити метаболізм.

7. Індичка.

Індичка джерело білка і 11 вітамінів і мінералів.

8. Курячі грудки.

На 100 грамів курячої грудки - 22 грама білка, з мінімальним вмістом жиру.

9. Вода.

Споживання достатньої кількості води сприяє підвищенню сили, збільшенню рівня енергії і правильне травлення.

10. Яйця.

Яйця мають велику кількість білків (6-8 грамів в одному яйці), багаті вітамінами, цинком, залізом і кальцієм. Тому яйця дуже важливий і збалансований продукт харчування для нарощування м'язової маси.

ВИННИЦА.info

Теги: харчування мязи раціон 
Матеріали по темі