Суспільство

«Щоб Ви не позбивали коліна, коли будете їздити на велосипеді»: відповідь сільського голови, чому на дорозі не стелять асфальт

16 травня 2018, 11:43

Мережу Інтернет повеселив пост Сергія Годного, який на своїй сторінці у Фейсбуці виклав фотографію з відповіддю сільського голови Сальника Калинівського району на звернення місцевої мешканки про ремонт дороги. У ній місцевий керманич не стандартно  пояснив жінці, чому не асфальтують дорогу по вулиці Вишнева.

«…Вже давно можна було заасфальтувати згадану вулицю, але не асфальтується тільки по тій причині, щоб Ви не позбивали коліна, коли будете їздити на велосипеді», - йдеться у відповіді на бланку, завіреній печаткою та підписом. Лист датований 05.05.18 під №425. 

Вінниця.info зв’язалася з керівником села.

«Навіть не думав, що моя жартівлива відповідь викличне такий резонанс. Дійсно, це писав я. Після того, як одна з жінок, яка не прописана у селі, а лише мешкає, почала у письмовій формі вимагати від сільради заасфальтувати дорогу. По цій вулиці дорога ґрунтова. Торік ми проклали там водогін. Люди нормально сприйняли незручності. Взяли лопати, і у тих місцях, де залишилися вибоїни, позакидували їх землею. Кожен біля свого будинку. Незадоволеною залишилася лише Вероніка  Михайлівна. Звичайно, ми всі не проти, аби по Вишневій з’явилася заасфальтована дорога. Але, на це необхідні неабиякі гроші. Крім того, мене, відверто кажучи, заїла та вимога, у явному сенсі – вимога, цієї жінки. Хоч вона добре знає, що податків до сільради не сплачує, бо прописана у іншому місці і відсодки по її приватному підприємцю йдуть зовсім до іншого населеного пункту», - розповів Вінниця.info Андрій Вовк.

Також ми зв’язалися з мешканцями Сальника, ті здивовані подібній відповіді свого сільського голови.  

«Хоча, він у нас ще той жартівник. Але не вірю, що він таким чином хотів би когось образити. Бо сільський голова у нас дуже багато робить для Сальника. Це його перший термін на цьому посту. Я можна сказати, що кращого ще не було. Він одразу розчистив чагарники на кладовищі. Поробив там таку красоту! Почав проводити водогін, бо у криницях зникає вода. Влаштовує для нас свята. Запрошує артистів. Загалом, виступають ті безкоштовно. А коли і платимо гроші, то це мінімальні суми. А що стосується доріг, то їх у селі почали ремонтувати. Коли зривалося бомбосховище, лише Андрій Григорович залишився у селі. Контролював, щоб до людських хат не лазили мародери», - зауважила місцева мешканка Ірина Клоченко.

Повний текст відповіді:

«Шановна Вероніка Михайлівно! Відповідно до Вашої заяви, яка надійшла до Сальницької сільської ради, щодо облаштування на вулиці Вишнева твердого (асфальтного) покриття.

Роботи з благоустрою вулиць села Сальник проводяться регулярно. Щодо облаштування на Вашій вулиці асфальтного покриття, можу зазначити слідуюче – вже давно можна було заасфальтувати згадану вулиць, але не асфальтується тільки по тій причині, щоб Ви не позбивали коліна, коли будете їздити на велосипеді. Андрій Вовк».

 

Вінниця.info

Теги: голова Вінниччина відповідь сільський 
Матеріали по темі