Суспільство

Шкільний скандал. На Вінниччині вчителька, яка обзивала школяра, подала до суду на батьків учня

22 квітня 2016, 17:43

 На Вінниччині в місті Тульчин вчителька подала до суду на батьків учня, адже ті стверджують, що викладачка занижує оцінки і ображає дітей.

Уроки історії й права десятикласник Ельдар Салімов здебільшого пропускає, хлопець пояснює що вчителька занижує йому оцінки і постійно ображає. 

Коли пів року тому школяр розповів про це матері, та була приголомшена і не змогла проігнорувати таке. Вона написала заяву директору школи, дзвонила на гарячу лінію Міносвіти і навіть домоглася перевірки райвно. Щоправда, комісія порушень вчинків у діях вчительки не знайшла.

Директор тульчинської школи Василь Швець, каже що на цю вчительку постійно скаржаться батьки.

Сама ж вчителька Галина Ковальчук, каже що всі звинувачення це брехня. А школярі з батьками хочуть зіпсувати її бездоганну репутацію. Щоб захистити свої честь та гідність – викладачка навіть подала до суду на маму десятикласника Ельдара.

Вчителька вимагає від мами, аби та усно вибачилася перед батьками за свої слова. Також за «заплямовану » репутацію та за втрачене здоров’я вона хоче отримати 50 тисяч.

Незважаючи на скандал в управлінні районної освіти змінювати викладачку наразі не планують, проте її профпридатність пообіцяли перевірити.

Начальник відділу освіти Тульчинської райдержадміністрації Михайло Митрицан, повідомив, що будуть наполягати на тому, щоби в цьому класі вчителька цей предмет не читала.

Перевірку обіцяють закінчити за тиждень. Тоді й дадуть свої рекомендації директорові школи. А мама Ельдара вимагатиме, аби син пересклав історію і право в іншого педагога. Зараз в хлопця з цих предметів самі лише одиниці.

 

 

 

ВИННИЦА.info, за матеріалами телеканалу "Україна".

Теги: школа учень 
Матеріали по темі