Місто

Школу на Поділлі у Вінниці спроектували з трьома спортзалами. На добудову потрібно більше 100 мільйонів

6 квітня 2017, 12:15

 У Вінниці триває будівництво школи в мікрорайоні «Поділля». Кошторис школи складає 137 млн. гривень, але з Державного фонду регіонального розвитку цього року Вінниця не отримає кошти на школу. Тому для завершення будівельних робіт та даху гроші виділятимуть з міського бюджету та залучатимуть інвестора. Фасад школи виходитиме на вулицю Бортняка. Перед школою – головна алея та місце для проведення лінійок, за школою – розмістять спортивне ядро, де буде розташовуватись стадіон. Площа земельної ділянки, які відведена під приміщення – 2,5 га.

Як тривають будівельні роботи, 6 квітня під час виїзної наради, оглянув Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«Школа передбачена на 1200 місць. Проектом передбачені спеціалізовані класи інформатики, фізики, хімії. Учні початкової школи, відповідно до вимог будуть окремо від середньої школи. В них буде окремий вхід, тамбур та окрема сходова клітка на 2 і 3 поверх. Для початкової школи передбачено по 4 класних кімнати на кожному поверсі, всього їх 12.

Фасад буде зроблений за сучасними нормами по енергоощадності, має бути мінвата товщиною 120 мм, опір теплової віддачі вікон теж буде на 20% вище, ніж передбачено нормативами, також буде утеплено технічне перекриття ніж 3 та технічним поверхом та буде утеплена підлога», - говорить заступник генерального директора концерну «Поділля», Андрій Очеретний.

Тут передбачено три спортзали – малий, середній і мала зала для найменших діток. Всі зали розділені, з окремими роздягальнями для дівчат і для хлопчиків. Будуть і душові кімнати.

«На даний момент побудовано частину школи, де розміщуються класи, приблизно 80% класів зведені. Залишилась звести будівлю в якій буде розміщуватись актова зала, їдальня та частина класів», - додає А. Очеретний.

Загальний кошторис, який прорахований компанією «Архітектурна майстерня Плясовиці» складає 137 млн. гривень в цінах 2016 року. На сьогодні інвестором будівництва району «Поділля» вкладено 14,5 млн. гривень.

«Нам потрібно готувати рішення до сесії про виділення 10 млн. гривень, бо Державний фонд регіонального розвитку цього року не дає нам гроші на школу, то щоб не зупинятись, потрібно завершити загальні будівельні роботи. В цьому році ми повинні повністю зробити загальні будівельні роботи та перекрити будівлю школи з спортивними залами і їдальнею. Далі будемо дивитись на можливості міського бюджету, можливості інвестора, на ефективність співпраці з Державним фондом регіонального розвитку щодо залучення бюджетних коштів і будемо завершувати будівництво школи, яка нагально потрібна для мікрорайону», - зазначив мер Вінниці Сергій Моргунов.

Якою спроектували школу

На трьох поверхах буде відокремлена зона для дітей початкових класів. Вони матимуть свою рекреаційну зону, санвузли, сходову клітину та окремий вхід в школу.

На першому поверсі запроектована їдальня на 250 посадочних місць. Також тут будуть розміщенні два спортивні зали, ще один розташується на другому поверсі

На другому поверсі запроектована бібліотека, читальний зал на 30 учнів, книгосховище. Також на 2-му поверсі над їдальнею запроектований актовий зал на 356 місць з допоміжними приміщеннями. Також передбачено облаштування ліфта для маломобільних верств населення.  

На третьому поверсі будуть тільки учнівські класи. Будуть встановлені енергоощадні вікна, утеплено фасад, покрівлю та підлоги першого поверху, для систем освітлення передбачені LED-лампи.

 

Проект

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: школа поділля 
Матеріали по темі