Місто

Школу, в якій навчався мер Вінниці, утеплять і зроблять стадіон з майданчиком для військової підготовки. Фоторепортаж

12 квітня 2018, 11:57

 В 2018 році у трьох школах міста проведуть роботи з термореновації. Наразі замінюють вікна та утеплюють фасади в загальноосвітній школі №33. Загалом, це дев’ята з 36-ти шкіл м. Вінниці, де проводяться заходи енергозбереження. Наступного року на території школи планують облаштувати спортивне ядро з майданчиком для військово-патріотичного виховання. Це буде перший у місті подібний об’єкт.

Про це 12 квітня під час виїзної наради повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов. Він, до речі, є випускником 33-ї школи.

Роботи по термореновації будівлі із заміною вікон та утепленням фасадів розпочали в квітні і обійдуться вони 10,2 млн. грн.

«Школа побудована в 1973 році. Коли я закінчив цю школу, у 1985 році, будівля була нова, але побудована за радянськими стандартами. В той час про енергозбереження ніхто не думав, бо опалення коштувало копійки, особливо для об’єктів бюджетної сфери. Сьогодні потрібно підходити до питань енергозбереження системно і професійно, що ми й робимо», - розповів міський голова.

Також Сергій Анатолійович повідомив, що наступного року планують реконструкцію спортивного ядра, де буде і майданчик для військово-патріотичного виховання.

«Минулого року прийняли рішення зробити майданчик для військово-патріотичного виховання. Була внесена пропозиція, щоб це була 33-тя школа, тут територія дозволяє.

Ми ведемо сьогодні перемовини з нашим військоматом, бо краще них ніхто не знає, що необхідно для навчаня військовій підготовці. Сьогодні є передпроектна пропозиція. Ми виділили в бюджеті відповідний ресурс для виготовлення проектно-кошторисної документації. В рамках передпроектної пропозиції сьогодні внесені відповідні коригування щодо розміну футбольного поля, розміщення бігових доріжок, варіантів розміщеня існуючого дитячого майданчика, щоб розмістити волейбольне, баскетбольне поле і майданчик для військово-патріотичного виховання», - прокоментував міський голова.

Під час огяду території мер згадав, що за його шкільних років був майданчик для військової підготовки, там навіть був танк.

«Колись тут був майданчик. Гранати де ми з тобою кидали?», - жартома звертається Сергій Анатолійлійович до свого заступника Миколи Форманюка, який теж закінчив 33-ю школу.

Довідка по роботах з термореновації.

  • Замовник – департамент капітального будівництва міської ради.

  • Генпідрядник – ПП «АРКА-ПТФ».

  • Проектувальник – ТОВ «Подільський проектний інститут».

  • Кошторисна вартість – 13890,414 тис. грн.

  • Договірна ціна – 10277,879 тис. грн.

  • Початок робіт – квітень 2017 року. Завершення робіт – серпень 2018 року.

Проектно-кошторисною документацією передбачено: утеплення цоколя 493 м2, утеплення фасаду 3518 м2, заміна віконних блоків на металопластикові – 1260м2 (350шт), облаштування центрального та інших входів, утеплення покрівлі – 2700м2. Станом на 11 квітня виконано робіт на суму 4296, 898 тис. грн.

 

На теперішній час ведуться будівельно- монтажні роботи: утеплення покрівлі – виконано 2700м2, монтаж віконних блоків - виконано 800 м2 (260 шт), утеплення фасаду – виконано 1400 м2, ведуться роботи по встановленню дверних блоків на входах.

 

  

Вiнниця.info

Теги: ремонт школа 
Матеріали по темі