Суспільство

Школярка з Вінниччини перемогла на фестивалі-конкурсі «Молодь обирає здоров’я»

9 жовтня 2019, 17:30

22-23 вересня у міжнародному центрі «Артек» відбувся фінал ІХ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я», в якому взяли участь 23 команди-переможниці регіональних етапів. Перше місце у конкурсі малюнків, плакатів і фотографій посіла школярка з Вінниччини Тетяна Бунькова – учениця ЗОШ І – ІІІ ст. №2 м.Ладижин.

Про це йдеться на сайті Вінницької ОДА.

Урочисте відкриття фінального етапу відбулось за участю організаторів – представників Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки України, Всеукраїнського молодіжного Українського державного центру позашкільної освіти, Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця».

Загалом, під час фестивалю відбулись конкурси літературно-музично-спортивних міні-композицій, а також вікторина-конкурс «Що ми знаємо про здоровий спосіб життя?», конкурс фотографій і плакатів на тематику здорового способу життя, різні тематичні тренінги та майстер-класи.

Члени журі визначили переможців серед конкурсантів. Перше місце у конкурсі малюнків, плакатів і фотографій посіла школярка з Вінниччини Тетяна Бунькова – учениця ЗОШ І – ІІІ ст. №2 м.Ладижин.

Нагадаємо, що Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я» проводиться щорічно з метою популяризації та пропаганди серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді.

Вінниця.info, фото зі сторінки відділу освіти Ладижинської міськради

Теги: конкурс фестиваль учениця Ладижин 
Матеріали по темі