Суспільство

Шмигаль – запроваджувати локдаун в грудні не будуть

4 грудня 2020, 12:18

Міністерство охорони здоров'я вважає, що до кінця грудня немає необхідності вводити жорсткий карантин в Україні. Натомість розглядається варіант, що додаткове посилення карантину може відбутися на початку січня.

Про повний перелік можливих обмежень повідомлять на засіданні Кабміну 9 грудня. Про це написав у своєму Телеграм-каналі прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Сьогодні міністр охорони здоров’я Максим Степанов запевнив громадськість, що медична система до кінця грудня точно витримає навантаження, спричинене пандемією. Такі прогнози МОЗ дають нам змогу точніше прогнозувати дати можливих зимових канікул заради безпеки. А отже, розглядається варіант, що додаткове посилення карантинних заходів відбудеться не раніше ніж на початку січня.

Уряд продовжує аналізувати дані щодо кількості захворілих, заповненості ліжок, забезпеченості лікарень. Ми розраховуємо пройти грудень з чинними карантинними обмеженнями», – пише Шмигаль.

Прем’єр-міністр також повідомив, що повний перелік можливих обмежень, які діятимуть з нового року, повідомлять на засідання Кабміну 9 грудня. Але точно, що жоден із планів не передбачає закриття міського громадського транспорту. Також не закриватимуть міжміські та міжнародні сполучення.

Нагадаємо, раніше повідомляли про те, що в Україні введуть локдаун. Тоді обговорювали, коли саме вводити жорсткі обмеження – в грудні, чи з 2 січня.

З 14 до 30 листопада був запроваджений карантин «вихідного дня». Адаптивний карантин був скасований, по всій території України запроваджені однакові обмеження.

Станом на 4 грудня у Вінницькій області виявили 281 новий випадок захворювання на коронавірус. Зареєстровано 2 летальних випадки. За добу захворіли 13 медичних працівників.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Теги: локдаун посилення карантину новорічні свята 
Матеріали по темі