Суспільство

Шукають помилки у рекламних вивісках й аналізують тексти пісень: у Вінниці розпочався вже третій тиждень курсів української мови

21 червня 2022, 18:17

Вінничани та переселенці продовжують опановувати солов’їну. На заняттях діти та дорослі мають можливість покращити правописну грамотність, збагатити мовлення та засвоїти мовний етикет. Модератори курсів рекомендують учасникам мовні цікавинки, україномовні фільми, корисні освітні ресурси та багато інших способів покращити свої знання.

Про це повідомили у Вінницькій міській раді.

«Курси стали не просто можливістю вивчення рідної мови, а й осередками змістовного дозвілля. Адже тут є змога поспілкуватися на вільні теми, пограти в інтерактивні ігри та взяти участь у цікавих арт-практиках. А такий симбіоз приємного з корисним – саме те, що працює на очікуваний результат», – зазначає директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Довідка:

Проєкт «Вільна українська» – курси розмовної української мови – реалізовується з ініціативи міського голови з метою допомогти підліткам та дорослим подолати психологічні бар’єри при вивченні мови, удосконалити та збагатити їх мовлення.

У складі десяти груп до першого потоку курсів приєдналося 200 слухачів. Заняття стартували 6 червня та проходять на базі восьми комунальних закладів Вінниці.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця курси українська мова 
Матеріали по темі