Суспільство

Шуруповерти 12V Dnipro-M — відмінний вибір для дому

31 липня 2020, 12:47

Український бренд Dnipro-M розповів про переваги лінійки 12-вольтових акумуляторних шуруповертів та дав поради щодо вибору інструменту.

Шуруповерти — одна з найпопулярніших категорій електроінструменту. Вони використовуються в будівництві, ремонті, на збіркових лініях та виробництвах. Цей інструмент призначений для роботи з кріпленнями (шурупами, саморізами, турбогвинтами), а також створення отворів в деревині та металі. Український бренд Dnipro-M пропонує великий вибір акумуляторних шуруповертів, які підходять для роботи як в побутовому, так і професійному сегменті.


Щоб робота з шуруповертом була ефективною, важливо правильно підібрати для себе інструмент. Різні моделі мають різні можливості та набір функцій. Щоб отримати універсальний інструмент для дому та роботи, можна купити шуруповерт лінійки 12V Dnipro-M. Моделі цієї лінійки мають ряд переваг та ефективні в роботі.

Переваги акумуляторних шуруповертів 12V Dnipro-M


Спеціалісти бренду Dnipro-M розробили декілька серій акумуляторних шуруповертів: 12V, 14V, 18V та 20V. Моделі 12V — найбільш компактні та легкі, тому добре підходять для використання у важкодоступних місцях. Вони мають кілька переваг:

  • Можливість вибирати серед моделей з однаковими характеристиками, але різними патронами або різною комплектацією. Це дозволяє придбати найбільш підходящу модифікацію під конкретні задачі.
  • В комплектацію деяких моделей входить кейс для зручного зберігання та транспортування шуруповерта.
  • Разом з шуруповертом покупець отримує одразу 2 брендові акумуляторні батареї. Вони підходять не тільки до шуруповертів, але й до іншого акумуляторного інструменту бренду.
  • Тип батарей — Li-ion. Вони не мають ефекту пам’яті, повільно саморозряджуються (менше 3% на місяць), а також мають великий ресурс роботи.

Поради щодо вибору шуруповерта

  • Звертайте увагу на крутний момент шуруповерта, швидкість обертання, максимальний діаметр свердла, з яким він може працювати, та наявність додаткових функцій. Від цього залежать можливості шуруповерта.
  • Для виконання легких завдань у побутових умовах вистачить крутного моменту в 15 Н*м. Якщо інструментом потрібно буде свердлити матеріали, краще придбати модель з крутним моментом до 40 Н*м.
  • Швидкість обертання має складати мінімум 350 об/хв. Для роботи з металом краще вибрати шуруповерт з 1300 об/хв або вище.
  • Дуже зручно, якщо у шуруповерта є декілька швидкостей.
  • При виборі акумуляторного шуруповерта варто звернути увагу на ємність батареї — від цього залежить те, наскільки довго ним можна працювати без підзарядки. Непоганий показник — 1,5 А*год. Цього вистачить, щоб використовувати шуруповерт протягом близько 80 хвилин.
Теги: Dnipro-M 
Матеріали по темі