Суспільство

Сільський чемпіонат з хокею та «фургало» від комунальників: на ставках Вінниччини влаштовують зимові забави. Фото і відео

31 грудня 2021, 08:47

Завершення 2021 року погода несподівано порадувала Вінниччину по-справжньому зимовою атмосферу. Завдяки морозам, у населених пунктах замерзли водні об’єкти. Скористатися цим вирішили у місті Іллінці та селі Гопчиця. Поки на ставках тримається міцний лід, для молоді влаштовують дружні змагання з хокею та встановили саморобну народну забаву - «фургало».

До слова, в Іллінцях «фургало» облаштували для містян майстри тутешнього комунального підприємства «Добробут». Забава для всіх охочих – безкоштовна.

«Зрозуміло, що спочатку перевірили, чи на «Центральному» міцний лід. Вода замерзла там на 18 сантиметрів. Окрім того, забава знаходиться неподалік берега. А зробили «фургало» з підручних елементів, які знайшли на металоломі», - розповів Вінниця.info Денис Гетьман, керівник Іллінецького комунального підприємства «Добробут».


А от у Гопчиці сама молодь спочатку взялась розчищати від снігу місцевий ставок. Добре попрацювавши, взулися у ковзани та взяли у руки ключки. Наразі, змагання більше нагадують тренування. На льодовому полі поки немає воріт. Проте, якщо морозна погода протримається й надалі, встановлять імпровізаційні. Та, можливо, проведуть сільський чемпіонат.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото і відео з соціальних мереж.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина зимові забави 
Матеріали по темі