Суспільство

Сім’ї загиблих на Харківщині курсантів, серед яких були двоє хлопців з Вінницької області, отримають виплати

29 вересня 2020, 16:43

Серед 26 загиблих в авіакатастрофі АН-26, двоє курсантів з Вінниччини - Максим Хомячук, родом з Оратівського району та Роман Корчовський ‒ з Крижополя. 29 вересня під час візиту Президента України Володимира Зеленського до Вінниці, журналіст Вінниця.info запитала главу держави, коли можуть повести церемонію прощання із загиблими та коли сім’ї отримають виплати.

Глава держави відповів на питання журналіста Вінниця.info

«Це питання трагічне. Ви бачите, зі скількох областей загиблі. Наші хлопці 2-го, 3-го, 4-го курсу... І не тільки курсанти, а й екіпаж. Що стосується церемонії: поки що повинна попрацювати експертна комісія. Вони встановлюють загиблих. Є така процедура. Це може бути через два-три тижні. Я розумію, що такі речі треба терміново робити, особливо коли цього чекають, перш за все, рідні й близькі. Мої співчуття їм...

Я розумію, що гроші – це останнє, що може цікавити родину. На жаль, ми не можемо повернути їм дітей. Уряд отримав пропозицію від Офісу Президента, і вони працюють над тим, щоб кожна родина отримала ще й гроші для підтримки», – сказав Володимир Зеленський.

Одна з журналісток, присутніх на зустрічі, повідомила, що, за її інформацією, матері одного із загиблих курсантів хочуть провести ДНК-тест за її кошти. Володимир Зеленський відповів, що так не може бути та пообіцяв перевірити інформацію. Його представники взяли контакти матері загиблого хлопця.

Нагадаємо, 25 вересня на Харківщині сталася авіакатастрофа літака АН-26, на якому перебували 20 курсантів та 7 членів екіпажу. Серед загиблих членів екіпажу були двоє хлопців з Вінницької області.

Раніше ми писали, що до Вінниці з робочим візитом приїхав Президент Володимир Зеленський.

Вінниця.info

Теги: Зеленський Вінниця коментар авіакатастрофа ЗСУ 
Матеріали по темі