Суспільство

Сім’я з Вінниці бере участь в проекті «Зважені та щасливі». Фото і відео

5 вересня 2018, 12:26

 Дві вінничанки стали учасницями шоу «Зважені і щасливі». Євгенія Маркова і Вероніка Бадьорна – мама з дочкою.

«У родині унікальна ситуація – мама з донькою помінялися ролями. Вероніка постійно виховує маму та впевнена, що та поводиться, як дитина. Євгенія ніколи не знає, що їй надіти. Завжди радиться з дочкою, на що найчастіше отримує відповідь «йди голою». Ролі в сім’ї розподілилися саме так через відсутність батька. Дівчина вирішила, що вона сильніша за матір і захищатиме їхню сім’ю.

Участь у проекті – рішення доньки, тому що інші методи, на її думку, на їхню родину вже не діють. Вероніка пропонувала мамі почати бігати разом, але та не захотіла вставати вранці. Встановлювали програму вправ на телефон, але Євгенія робила тільки перші та останні підходи. Повністю виконувала завдання тільки Вероніка.

Тепер донька зважилася на радикальний метод – піти на проект «Зважені та щасливі», - йдеться на сайті СТБ.

Вінничанки боротимуться за перемогу у команді Василя Вірастюка.

Нагадаємо, що 30 березня у Вінниці працювала знімальна група телеканалу СТБ. Телевізійники знімали сюжети у центрі міста для наступного сезону програми «Зважені і щасливі». Зйомки проходили на Європейській площі та в парку. Тоді журналістам заборонили фотографувати та не сказали, хто ж стане учасником проекту, посилаючись на умови конфіденційності.

Вiнниця.info, фото, відео з сайту СТБ

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: шоу 
Матеріали по темі