Місто

Сіра «пляма». Мер Вінниці розповів, чому досі не оновили будівлю міської ради

23 грудня 2019, 12:18

Будівля Вінницької міської ради, що у самому «серці» міста, постійно привертає увагу жителів та гостей обласного центру. Але не своїм красивим виглядом, а, навпаки, - застарілим фасадом, який називають сірою «плямою».

В інтерв’ю міський голова Сергій Моргунов пояснив, чому приміщення досі не змінило свій вигляд.

- Вінницька міська рада одне з ваших улюблених місць. А ремонтувати будівлю плануєте? В нас в центрі все гарно і така сіра «пляма».

- Давайте спитаємо вінничан. Дивіться, що виходить. Ми рахували, що це десь 25 млн грн. на реновацію зовнішніх фасадів будівлі Вінницької міської ради. Це замінити скління, зробити фасади, зробити інтерактивну ілюмінацію щоб було сучасно. Тут же стоїть питання: утеплення школи – 18 мільйонів, будівництво стадіону – 19 мільйонів, утеплення будинку по Соловйова – 19 мільйонів. Що вінничани зрозуміють? Ми будемо вкладати кошти в реконструкцію закладів охорони здоров’я, освіти, житлових будинків, чи ми зробимо Вінницьку міську раду?

- Тобто, будівлю мерії не ремонтуватимуть, поки все по місту не утеплять?

- Давайте запитаємо вінничан, зробимо опитування. Я розумію що це все не гарно виглядає. Особливо гості нашого міста не розуміють. Але тут важливо, як вінничани це сприймуть. Якщо Вони підтримають цю ідею, будемо розглядати.

Повне інтерв’ю міського голови Вінниці Сергія Моргунова для трьох видань читайте 24 грудня на Вінниця.info. У матеріалі дізнаєтеся про плани на реконструкцію аеропорту, нові підприємства та місцеві вибори 2020-го року.

Вінниця.info

Теги: ВМР Сергій Моргунов інтерв'ю 
Матеріали по темі