Місто

СКА у Вінниці ремонтуватимуть поляки. Спорткомплекс буде з аквапарком та SPA

30 липня 2015, 17:55

 30 липня в.о. Вінницького міського голови Сергій Моргунов та директор ТОВ «ЕУРОСОЛІД» (Польща) Кшиштоф Павелек підписали Меморандум, яким закріплено наміри подальшої співпраці щодо реконструкції СКА по вул. Фрунзе, 48.

«В минулому році ми отримали СКА в комунальну власність і постало питання, як рухатись до створення серйозного спортивного об’єкту в м. Вінниця. В нас було два варіанти. Перший - робити проект і саму реконструкцію будівлі власними силами і за бюджетні кошти. І другий варіант – пошук авторитетного інвестора, щоб створити у Вінниці сучасний спорткомплекс за всіма європейськими стандартами. Ми могли б працювати по першому варіанту, але враховуючи фінансові можливості міського бюджету, реалізація цього проекту затягнулася б мінімум на 5 – 6 років. Тому ми паралельно займались пошуком інвестора, зокрема і звертались до міст-побратимів»,- повідомив С. Моргунов.

Реконструкцію СКА проводитимуть за рахунок кредитних коштів польської банківської установи, отриманої інвестором, кошторисна вартість - 33 млн. злотих (біля 200 млн. гривень). Завершити роботи з реконструкції СКА планують за 2 роки.

Після реконструкції загальна площа спорткомплексу становитиме 7, 254 тис. кв.м. Передбачено що там буде басейн, аквапарк для підлітків та дорослих, фітнес-зал, зал для ігрових видів спорту, сауна, SPA-салон, процедурно-оздоровчі кабінети та ін..

 

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: реконструкція СКА 
Матеріали по темі