Економіка

Скальський перевірив ремонти доріг і мостів на Вінниччині, які входять до проекту Go Highway. Фото

10 жовтня 2019, 12:23

10 жовтня в ході робочої поїздки Голова Вінницької облдержадміністрації Владислав Скальський оглянув об'єкти капітального ремонту на міжнародній трасі М-12 «Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка», яка входить до проекту Go Highway.

Про це Вінниця.info повідомляє Служба автомобільних доріг у Вінницькій області.

На 2019 рік заплановано 2,3 млрд. грн. на ремонт автомобільної дороги міжнародного значення М-12 «Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка».

«В поточному році продовжуємо працювати на головних міжнародних дорогах. Всього на ремонт доріг державного значення в поточному році заплановано 2,9 млрд. грн. Повністю завершено роботи на 11 ділянках трас М-12 та М-21 та ще на 6 об'єктах виконані роботи на 98%», - зауважив начальник Служби автомобільних доріг області Ігор Корольчук.

Першим об’єктом, який оглянув Владислав Скальський - ремонт Немирівської транспортної розв'язки, яку побудовано в кінці 70-х років, передбачає:

  • поширення проїзної частини шляхопроводу на 7 метрів.
  • ремонт опор та прогонової будови. Буде влаштовано додатково 10 опор
  • існуючі залізобетонні конструкції будуть відремонтовані за допомогою сучасних технологій та матеріалів
  • освітлення (153 опори)
  • нове транспортне огородження
  • нові дорожні знаки
  • нове покриття на під'їздах

«На сьогоднішній день необхідною умовою ремонту доріг є якість, належний контроль за виконанням робіт. Та не менш важливим є створення дієвих механізмів, які дозволять нам забезпечити належний контроль за вантажними перевезеннями» - відзначив Владислав Скальський.


Другий важливий об’єкт – капремонт біля села Тарасівка. Це та сама дорога біля Гайсина, яку водії називали «напрямком руху». Там три об’єкти реконструкції. Передбачено ремонт дороги з поширенням проїзної частини дороги до 12,5 м; влаштування труби; встановлення бар’єрного огородження і автопавільйонів; ремонт тротуарів і нанесення розмітки.

Ремонт та поширення мосту на зазначеній ділянці роблять за допомогою нових технологій з використанням залізобетонних конструкцій шляхом гільзування. Такий метод передбачає встановлення всередині пошкодженої конструкції гільзи – труби або арки з гофрованого металу в якості опалубки. Простір між гільзою й аварійною конструкцією заповнюється бетоном.

«Суть методу полягає в створенні на виробництві конструкції, яка з максимальною точністю повторює форму споруди, що підлягає ремонту. При цьому не потрібно проводити демонтаж старої, пошкодженої конструкції. Достатньо розмістити заготовлену гільзу всередині аварійної конструкції та в отриманий отвір залити бетонний розчин. Таким чином, ремонтна гільза з МГК спрацює як опалубка для бетону. Переваги методу: короткий час будівництва; можливий монтаж без припинення руху транспорту; можливість установки конструкцій за будь-яких погодних умов; тривалий термін служби; низькі витрати на експлуатацію», - пояснюють в Службі автомобільних доріг.

Загалом, на 2019 рік заплановано 2,3 млрд. грн. на ремонт автомобільної дороги міжнародного значення М-12 «Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка». Вже завершено роботи на 7 ділянках, на 95-98% завершено 6 ділянок та 50-70% на 6 ділянках.

Нагадаємо, що автомобільна дорога М-12 «Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка» входить до проекту Go Highway, що поєднуватиме чорноморські порти Одеси та Миколаєва з польським містом Гданськ на Балтійському морі. У Вінницькій області протяжність дороги складає 185,4 км. Інтенсивність руху від 11 до 14 тис. авто на добу. Капітальний ремонт доріг розпочали в 2017 році. Впродовж 2017-2018рр відремонтовано понад 92 км. Фото, як виглядала траса до ремонту, можна переглянути на фото Вінниця.info ТУТ.

Вінниця.info

Теги: дороги мости ремонт Go Highway 
Матеріали по темі