Суспільство

Скальський посів друге місце в рейтингу голів ОДА – версія «Ділова столиця»

16 червня 2020, 10:18

За підсумками рейтингу голів обласний державних адміністрацій, який підготувало видання «Ділова столиця», друге місце серед голів ОДА, посів очільник Вінницької області – Владислав Скальський. Набравши 64 бали, Скальський поступився лише очільнику Львівської ОДА Максиму Козицькому (74,5 балів).

Про це йдеться на сайті Вінницької ОДА.

До п’ятірки лідерів також увійшли голова Одеської ОДА Максим Куций, очільник Полтавської облдержадміністрації Олег Синегубов та київський міський голова Віталій Кличко.

Як і в минулі роки, порівнюються показники 23 мирних регіонів (без окупованих АРК і Севастополя та наполовину окупованих Донеччини та Луганщини) по 20 суспільно значущим критеріям. Всі цифри взяті з відомостей Держстату та його територіальних органів.

Як зазначає видання, за час керівництва Владислава Скальського, Вінниччина стала лідером за динамікою сільського господарства, показавши в першому кварталі зростання на 6,2% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, а за підсумками чотирьох місяців - на 7,1% (хоча в середньому по Україні вийшло падіння на 1,8% і 1,4% відповідно).

Також область стала лідером за динамікою експорту товарів і послуг, показавши в першому кварталі зростання експорту товарів на 48% і послуг на 47,5% (тоді як в середньому по Україні зафіксовано падіння на 0,2% і 1,8% відповідно). Завдяки цьому область увійшла до шістки кращих за обсягом експорту на душу населення.

Крім того, Вінницька область посіла перше місце за загальною площею прийнятих в експлуатацію нових нежитлових будівель на тисячу жителів, перевищивши середньоукраїнський показник в 4,48 рази. І ще – Вінниччина увійшла до п'ятірки кращих за обсягом капітальних інвестицій на душу населення.

Нагадаємо, головою Вінницької ОДА стане Сергій Борзов. Його кандидатуру погодили на позачерговому засіданні Кабміну 12 червня.

Вінниця.info, фото Вінницької ОДА

Теги: Скальський голова ОДА рейтинг 
Матеріали по темі