Влада

Скальський поставив департаментам завдання і визначив deadline

15 листопада 2019, 15:21

8 листопада голова Вінницької обласної державної адміністрації підписав розпорядження, за яким департаменти ОДА, повинні вжити заходи для реалізації у 2019 році пріоритетних завдань Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року.

1. Департаменту фінансів облдержадміністрації спільно з райдержадміністраціями, виконкомами міських рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад вжити вичерпних заходів щодо:

  • повного використання субвенцій з державного і обласного бюджетів, коштів державного фонду регіонального розвитку та виділення коштів з місцевих бюджетів на співфінансування видатків за вказаними субвенціями;
  • прийняття до 25 грудня 2019 року місцевих бюджетів на 2020 рік.

2. Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації спільно з громадськими об’єднаннями забезпечити щомісячний розгляд проблемних питань у сфері публічних закупівель та визначення заходів відповідного реагування щодо забезпечення ефективного витрачання бюджетних коштів.

3. Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації до 28 листопада 2019 року забезпечити проведення форуму з питань виробництва органічної продукції.

4. Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації спільно з райдержадміністраціями, виконкомами міських рад міст обласного значення та рад ОТГ до кінця 2019 року забезпечити громадян необхідними препаратами інсулінів, пільговими медикаментами та виробами медичного призначення.

5. Департаменту освіти і науки облдержадміністрації спільно з райдержадміністраціями, виконкомами міських рад міст обласного значення та рад ОТГ, закладами загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти до кінця 2019 року:

  • здійснювати контроль щодо роботи навчально-практичних центрів галузевого спрямування та сприяти створенню двох нових галузевих навчально-виробничих центрів на базі державних закладів професійної (професійно-технічної) освіти;
  • забезпечити контроль за станом робіт щодо виведення котельні з підвального приміщення в Одайській ЗОШ І-ІІ ст. Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади;
  • завершити капітальний ремонт спортивних споруд у чотирьох загальноосвітніх навчальних закладах: спортивне містечко для занять на відкритому повітрі с. Балки, майданчик для занять на відкритому повітрі с. Комарівці та майданчик для занять на відкритому повітрі с. Гармаки Барського району; реконструкція спортивного ядра закладу ЗОШ І-ІІІ ст. № 33 Вінницької міської ради;
  • забезпечити придбання 11 шкільних автобусів за рахунок співфінансування з державного та місцевого бюджетів.

6. Департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдерж-адміністрації спільно з управлінням культури і мистецтв облдержадміністрації до кінця 2019 року завершити реставраційний ремонт фасаду обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. М.К. Садовського.

7. Управлінню культури і мистецтв облдержадміністрації до кінця 2019 року завершити:

  • ремонт системи опалення обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва;
  • капітальний ремонт (утеплення фасаду) навчального корпусу Вінницького коледжу культури ім. М. Леонтовича.

8. Могилів-Подільській райдержадміністрації до 12 листопада 2019 року передбачити в місцевому бюджеті кошти для співфінансування будівництва Озаринецької та Бронницької амбулаторій, що фінансуються в поточному році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, в обсягах не менше, ніж 10% від загальної вартості будівництва.

За результатами проведеної роботи поінформувати Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації до 15 листопада 2019 року.

9. Бершадській, Гайсинській, Теплицькій, Тиврівській райдержадміністраціям спільно з Гніванською, Джулинською, Краснопільською, Соболівською об'єднаними територіальними громадами забезпечити до кінця 2019 року реалізацію спільних проектів за програмою «U-LEAD з Європою» щодо відкриття нових центрів надання адміністративних послуг.

10. Райдержадміністраціям, виконкомам міських рад міст обласного значення та рад об’єднаних територіальних громад спільно з представниками Держпродспоживслужби у Вінницькій області сприяти у запровадженні та застосуванні операторами ринку харчових продуктів постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР).

11. Керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації до 15 листопада 2019 року актуалізувати карти пріоритетів та цілей на 2020 рік з урахуванням Програми діяльності Кабінету Міністрів України, схваленої Постановою Верховної Ради України від 04 жовтня 2019 року № 188-ІХ «Про Програму діяльності Кабінету Міністрів України».

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ОДА департаменти завдання 
Матеріали по темі