Суспільство

Скальський прокоментував, хто має проводити санітарний огляд водіїв, пасажирів і транспортних засобів на КПП

24 березня 2020, 11:32

На в’їздах і виїздах населених пунктів Вінницької області встановили контрольно-пропускні пункти. Там мають право проводити санітарні огляди речей, багажу водіїв і пасажирів та транспортних засобів.

Як і ким має проводитись санітарний огляд, відповів під час брифінгу 24 березня голова Вінницької ОДА Владислав Скальський.

«Ми разом з іншими нашими службами і відомствами працюємо над тим, яким чином в разі потреби будуть задіяні всі наші кордони і точки контролю. Якщо ми кажемо про санітарний огляд, то він здійснюється санітарно-епідеміологічною службою, яка зараз в Україні відновлюється. Якщо потрібна більш детальна інформація, то ми спільно з тимчасово виконуючим обов’язки головного санітарного лікаря області, надамо розясчнення», - сказав Владислав Скальський.


Нагадаємо, у Вінницькій області з 23 березня посилено обмежувальні заходи:

  • продуктові ринки по буднях працюють з 10.00 до 14.00 години, заборонили продавати домашню «молочку». Зобов’язали проводити температурний скриніг у продавців та покупців.
  • населення зобов’язують обов’язково носити засоби індивідуального захисту.
  • у населених пунктах проводити дезінфекцію зупинок і вулиць.
  • в разі необхідності будуть залучати техніку з підприємств різних форм власності.
  • запроваджують піші патрулі
  • дозволяють проводити «санітарні» огляди речей, багажу тощо…

Тиждень тому Владислав Скальський зазначив, що запровадження надзвичайного стану можливе лише за ініціативи РНБО.

Раніше ми писали, що на території Вінницької області для вжиття заходів щодо запобігання, поширення коронавірусу та посиленню публічної безпеки і порядку задіяно майже 500 поліцейських та близько 100 військовослужбовців Національної гвардії. Вони працюють в складі 26 піших та 161 автопатрулів.

Станом на 10 годину ранку 24 березня на території Вінницької області було зареєстровано 21 підозра на COVID-19. Зразки матеріалів від 21 захворілого дослідили – коронавірус не виявили.

Вінниця.info

Теги: карантин КПП ВІнницька область Скальський 
Матеріали по темі