Влада

Скальський призначив першого заступника голови Вінницької ОДА

10 грудня 2019, 13:02

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації Владислава Скальського № 89-рк від 6 грудня 2019 року на посаду першого заступника голови обласної державної адміністрації призначено Здітовецького Сергія Георгійовича.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Вінницької ОДА.

Голова облдержадміністрації Владислав Скальський представив свого першого заступника Сергія Здітовецького. Він повідомив, що Здітовецький Сергій Георгійович приступає до виконання обов’язків першого заступника голови облдержадміністрації з 10 грудня поточного року.

«Я сподіваюся, що це призначення значно підсилить і керівний склад облдержадміністрації, і успішність Вінниччини в реалізації економічного блоку, розвитку агропромислового сектору, земельних питань, згідно з розподілом обов’язків. Попереду багато важливої роботи. Дуже сподіваюсь на високі сталі результати», – зазначив голова ОДА.

Своєю чергою, Сергій Здітовецький подякував керівнику регіону за висловлену довіру та запевнив, що працюватиме на досягнення високих результатів.

«Все життя я прожив на Вінниччині. Відтак, це призначення відкриває мені нові можливості зробити свій внесок у розвиток нашого краю. Вся моя біографія пов’язана з державною податковою службою міста Вінниці: від рядового інспектора до керівника цієї служби. Виклики, які стояли перед службою для наповнення всіх бюджетів, і набутий досвід попередньої діяльності я врахую та використаю в роботі на посаді першого заступника. Я переконаний, що необхідно спільно з обласною радою та її депутатським корпусом, працівниками облдержадміністрації та райдержадміністрацій, журналістами знайти відповіді на всі питання, які ставить перед нами суспільство, в інтересах громад Вінниччини», – підкреслив Сергій Здітовецький.

Нагадаємо, Вінниця.info повідомляла, що під 27 листопада Кабінет міністрів України погодив трьох нових заступників голови Вінницької обласної державної адміністрації Владислава Скальського.

Вінниця.info

Теги: Здітовецький ОДА 
Матеріали по темі