Влада

Скальський взяв участь у відзначенні 101 річниці Незалежності Республіки Польща

11 листопада 2019, 17:14

11 листопада офіційна делегація Вінницької області, перебуваючи в Сьвєнтокшиському воєводстві, взяла участь в урочистих заходах з нагоди 101 річниці Незалежності Республіки Польща.

Про це повідомляє Вінницька облдержадміністрація.

Українську сторону, на чолі з головою облдержадміністрації Владиславом Скальським, представили директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко і в.о. директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк.

Під час урочистих заходів члени делегації, разом з керівництвом Сьвєнтокшиського воєводства та міста Кельце, відвідали Святу Месу «За Вітчизну» в кафедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії, взяли участь у марші до пам'ятника Юзефа Пілсудського та церемонії покладання квітів. Крім того, в рамках святкових заходів, делегати були присутні на церемонії підняття державного прапора Республіки Польща та параді військових підрозділів.

«Це дуже символічно, що ми сьогодні разом з нашими польськими друзями святкуємо 101 річницю Незалежності Республіки Польща і сподіваємось, що разом два великі народи – український і польський будуть в майбутньому працювати спільно задля розвитку своїх країн», - зазначив у вітальному слові Владислав Скальський.

Вiнниця.info, фото з сайту Вінницької ОДА

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Польща День незалежності 
Матеріали по темі