Економіка

Скільки грошей втратить «Вінницька транспортна компанія» під час карантину

10 квітня 2020, 14:46

В умовах карантину, запровадженого на всій території України, робота міського пасажирського транспорту здійснюється в обмеженому режимі. Зараз, відповідно до змін, внесених у попередні Постанови Кабміну щодо карантинних обмежень,кількість пасажирів в одному транспортному засобі не може перевищувати кількості місць для сидіння. Тому збитки «Вінницької транспортної компанії» за березень становлять близько 7 мільйонів гривень, а за квітень очікуються на рівні 17 мільйонів гривень.

Про це 10 квітня під час онлайн брифінгу повідомив міський голова Сергій Моргунов. Інформує прес-служба Вінницької мерії.

«Транспорт дійсно їздить напівпорожнім, але ми не можемо не випускати його, тому що багатьом медикам треба добратися до роботи чи додому, працівникам поліції, які патрулюють наші вулиці, працівники комунальної сфери та критичної інфраструктури. Тому ми маємо робити все для того, щоб транспорт працював. Є збитки: за березень – це близько 7 млн грн додатково дотацій ми дамо з міського бюджету, а за квітень – очікується близько 17 млн грн.Однозначно транспорт і далі буде працювати, але, можливо, в більш економному режимі з меншою кількістю випусків на лінію одиниць транспорту», - зазначив міський голова Сергій Моргунов.

Нагадаємо, що з 9 квітня громадський транспорт Вінниці змінив свій режим роботи. Тепер перевезення здійснюватиметься лише до 21:30. У вихідні дні збільшено інтервал руху.

З 29 березня у Вінниці призупинено перевезення громадян у громадському транспорті. За винятком працівників підприємств, установ та організацій, які відносяться до критичної інфраструктури, але за умови дотримання ними протиепідемічних норм – заходити в транспорт у масках і рукавичках.

Вінниця.info

Теги: транспорт ВМР ВТК карантин коронавірус 
Матеріали по темі