Суспільство

Склотара ще з пострадянського періоду: у старому сільському універмазі на Вінниччині влаштували фоторевізію

17 листопада 2021, 13:57

Порожні пляшки з-під молока, вина та горілки 30-річної давнини. Настінна мозаїка при вході у відділ гастроному та ретро-меблі. Такі пострадянські «артефакти» у собі зберігає старий занедбаний універмаг Городківки, що на Вінниччині. Днями, у середину приміщення, яке пусткою стоїть у центрі села, зайшов Віталій Василишин. Чоловік раніше тут жив, та з 2004 року перебрався до Києва.

«У старому торговому комплексі не був давно. Тож, коли приїхав у село, вирішив туди зайти та роздивитися. Скільки він не працює, точне не скажу. Напевно, з середини 1990 років. Кажуть, універмаг у приватній власності», - розповів Вінниця.info Віталій Василишин, автор фотографій, які розмістили у соціальних мережах.

З фоторепортажу Віталія можна роздивитися маркетинговий побут тих часів.

«Раніше, там був повноцінний універмаг. І самі посудіть, якщо такий торговий комплекс відкрили у простому селі, то це село було заможне. Тут діяв радгосп, жило дуже багато людей. Навіть нині, у ці часи, коли більшість виїжджають з сіл, у Городківці налічується 5700 осіб», -розповів Вінниця.info заступник голови сільської ради Городківки Олександр Третьяков.

Він також зауважує, що приміщення колишнього універмагу дійсно у приватній власності.

«Є сенс провести перемовини з власником, аби він привів приміщення у безпечний для мешканців стан. Якщо є вибиті вікна, то заколотити їх. Аби ніхто не заліз та не травмувався», - зауважив Третьяков.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Віталія Василишина.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина село універмаг 
Матеріали по темі