Місто

Скляним зупинкам у Вінниці влаштували весняний «душ Шарко». Фото

13 квітня 2021, 17:36

Вранці 13 квітня у Вінниці вимили скляні трамвайні зупинки по Немирівському шосе, вулиці Лебединського та частині проспекту Юність. Комунальники спочатку наносили на прозорі поверхні миючі засоби. Потім змивали їх із шлангу. Деякі вінничани жартома назвали, що зупинкам застосували «душ Шарко» .

«Це планові міжсезонні прибирання. Вчора, до прикладу, до ладу приводили зупинки по Хмельницькому шосе. Для скляних зупинок також застосовуємо мийку високого тиску. А загалом, робимо Вінницю чистішою та охайнішою після зими, вже протягом місяця. Докладаємо усіх зусиль, аби наше місто блищало та було гарним», - розповів Вінниця.info Володимир Ніценко, директор департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міськради.

Нагадаємо, минулого тижня у Вінниці почались роботи з поновлення дорожньої розмітки. Її наносять на пішохідних переходах, роздільних смугах, острівках безпеки.

Також зауважимо, скляні зупинки у Вінниці почали встановлювати кілька років тому. Їх замінюють на залізні. У форматі задом на перед, аби під час негоди машини не обприскували людей, які очікують громадський транспорт.

Довідка: душ Шарко – це метод фізіотерапії, який успішно застосовується в лікувальних і реабілітаційних цілях. Свою назву він отримав на честь людини, котра першою оцінила користь «ударної сили» струменя води – французького вченого-дослідника, лікаря-невропатолога і психіатра Жана-Мартена Шарко. Тоді, у другій половині XIX століття, ця процедура отримала широке розповсюдження у лікуванні захворювань нервової та кровоносної системи. Нині його застосовують у комплексному лікуванні багатьох захворювань, в результаті чого отримуємо схвальні відгуки вдячних пацієнтів, які пройшли курс даної процедури.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Володимира Ніценко.

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Вінниця скляні зупинки душ Шарко 
Матеріали по темі