Суспільство

Слизькі дороги. За добу до медиків звертається біля сотні вінничан

7 лютого 2017, 14:35

У Вінниці майже в десять раз збільшилась кількість випадків травмування на вулицях. Пік звернень припав на 3 лютого, коли до лікарні міста з травмами звернулось 174 особи.

Про це під час брифінгу 7 лютого повідомив директор департаменту охорони здоров’я Олександр Шиш.

«Найбільше звернень з приводу вуличного травматизму було 3 лютого – 174 особи, за 6 лютого – 101 особа. Всього госпіталізовано 12 громадян. Якщо погодні умови не ускладнені, то щодоби з травмами до медиків в середньому звертається 15 – 20 осіб на день», - зазначив О. Шиш.

Так як синоптики прогнозують ускладнення погодних умов щонайменше протягом трьох днів, вінничанам радять бути обережними та дотримуватись елементарних правил.

«Так як з ускладненням погодних умов може мати місце ожеледиця, прошу вінничан звернути увагу на те який одяг і взуття в якому виходити на вулицю. Взуття на підборах є небезпечним. Не варто виходити на вулицю без головного убору. Це не лише для запобігання простуді. Наявність головного убору може полегшити удар при падінні на потилицю. Ми також не рекомендуємо в період ожеледиці людям похилого віку та вагітним покидати приміщення.

На вулиці не можна тримати руки в кишенях, так як це може привести до ускладнених наслідків при падінні. Не варто і носити щось в руках, бо людина не зможе збалансувати при падінні.

Якщо ж все таки падіння уникнути не вдалося і людина не звернулась вчасно за медичною допомогою, то наявність наступних симптомів: як головний біль, запаморочення, нудота, набряк кінцівок та інші свідчать про те, що все таки негативні наслідки падіння мають місце. І тому потрібно звернутися до міського травматологічного пункту, або викликати бригаду екстреної медичної допомоги.

На сьогодні в місті працює 28 бригад та цілодобово травматичний пункт», - говорить Олександр Шиш.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: травми падіння 
Матеріали по темі