Суспільство

Смартфон та Power Bank у подарунок: у Вінниці стартував конкурс дитячого малюнку

25 вересня 2017, 17:39

 З 20 вересня по 1 жовтня у Вінниці відбувається відбір робіт на конкурс дитячого малюнку «Безпечна країна». Десять найкращих робіт будуть визначені до Дня Захисника України. Трьох переможців

Про це повідомляє прес-служба "Вінницягаз"

«Вінницягаз» оголосила конкурс для дітей віком від 6 до 14 років та присвячується мужності українських бійців, які стоять на сторожі безпеки та захисту цілісності України.

Визначать переможців за допомогою онлайн-голосування на офіційному сайті компанії. Роботи юних митців разом із благодійною допомогою будуть передані бійцям у зону АТО. А трьох переможців буде нагороджено цінними та заохочувальними призами.

Для участі в конкурсі потрібно:

  •      Намалювати малюнок;
  •      Передати його до ПАТ «Вінницягаз» будь-яким зручним способом: за адресою: 21012, м. Вінниця, провул. К. Широцького, 24, на електронну пошту press@vngas.com.ua (сканкопії або фото з 2-ох сторін);

Конкурс пройде в два етапи. Перший тур - відбірковий, триватиме з 20 вересня по 1 жовтня. За результатами відбіркового етапу представники конкурсної комісії визначать кращі малюнки, які з 2 по 10 жовтня будуть розміщені на офіційному сайті компанії для онлайн-голосування. Окрім того, в рамках місячника безпечного використання газу в побуті, фахівці «Вінницягазу» будуть залучати до участі в конкурсі школярів під час проведення щорічних тематичних уроків у навчальних закладах.

Автори трьох робіт, які набрали найбільшу кількість голосів під час 2 етапу онлайн-голосування будуть нагороджені цінними подарунками від компанії:

1  місце - смартфон "samsung Galaxy J 2";

2   та  3  місце - брендовані безпровідні акумулятори для заряджання смартфону ("павербанки");

Автори ще семи кращих робіт отримають заохочувальні брендовані призи. В межах конкурсу всі охочі зможуть оглянути малюнки молодих митців у Центрі обслуговування клієнтів компанії (м. Вінниця, вул. Шмідта, 32)

Критерії оцінювання і технічні вимоги до конкурсних робіт можна переглянути на сайті Вінницягаз.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: конкурс Вінниця День захисника України Вінницягаз подарунки смартфон малюнок дитячий дитячого малюнку Безпечна країна павербанк 
Матеріали по темі