Суспільство

Смердюча ферма попід елітні котеджі: на околиці Вінниці чоловік розводить свиней. Фото

23 листопада 2021, 11:07

Попід елітні котеджі, які нещодавно вибудували по вулиці Лугова у Вінниці, кмітливий чоловік розгорнув прибутковий бізнес. Біля батьківського будинку самовільно огородив неприватизовану територію. Там облаштував свиноферму. А нечистоти від тварин зливав у вириту яму та розкидав на землю. Смердюче «сусідство» не сподобалося багатьом людям. Отже, навідатися до фермера попросили Муніципальну варту міста.

«Спочатку, чоловік відмовив нашим інспекторам оглянути територію. Мовляв, «червона» зона, коронавірус, і його свині можуть захворіти. А він розводить їх для продажу та тримає кілька точок по кількох базарах Вінниці. Та нам вдалося сфотографувати та зафіксувати, що на території вирита велика яма, у яку мешканець зливав рідкі відходи. А, от що стосується фекалій з-під тварин, то вони були просто розкидані не землі. Ну, ніби «добрива» для городу», - розповів Вінниця.info Олександр Грама, начальник контролю за об’єктами водного фонду Вінницької муніципальної варти.

Як також з’ясували інспектори, територію, яку огородив підприємливий вінничанин, йому не належить.

«Значну частину територій він привласнив. Тому, окрім того, що ми склали адміністративні протоколи, ми повідомили ще департаменти архітектури та містобудування та земельних ресурсів», - зауважує Грама.

Свиней можна вирощувати і без клопоту для сусідів та шкоди для екології. Але для цього потрібно створити умови і для людей, і для тварин. Ми розповідали, як працює на Вінниччині екологічна ферма, де свиней вирощують в «чистій зоні».

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Муніципальна варта Вінниці.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця свиноферма порушення 
Матеріали по темі