Суспільство

Смердюча помста: вінничанка вилила чотири відра фекалій через сусідський паркан. Фото

17 вересня 2021, 16:28

У Вінниці до адміністративної відповідальності притягнуть мешканку вулиці Костянтиновича, яка досить огидно помстилась своїм сусідам. Поки ті виїхали на кілька днів з дому, під їх паркан скинула чотири відра людських фекалій. У тому, хто це зробив люди одразу здогадалися. Адже із жителями будинку, що межує з ними, мають довготривалий конфлікт. У судовому порядку ділять суміжну земельну ділянку.

«Коли з Ситуаційного центру ми отримали виклик, то навіть не могли уявити, що потрапимо в епіцентр сусідських воєн, або на власні очі станемо свідками імпровізації у реалі «Кайдашева сім'я». Як нам пояснила заявниця, чотири відра фекалій їм перекинула через паркан сусідка, з якою вони довго з’ясовують стосунки через суміжну земельну ділянку. І це сталося саме тоді, коли вони з родиною поїхали у село. А коли повернулися, то… дихати не було чим…», - розповідає Вінниця.info Олександр Грама, начальник контролю за об’єктами водного фонду Вінницької муніципальної варти.

Окрім того, мстива вінничанка встигла нашкодити сусідам перекривши їм воду в оглядовому колодязі, який знаходиться саме на її частині подвір'я.

«Зрозуміло, що сусідка, на яку вказала заявниця, всі звинувачення відкинула. Але, до себе на територію, аби перевірити обставини, не пустила. За розміщення нечистот поза вигрібною ямою, на недобросовісну громадянку складено протокол про адміністративне правопорушення», - зауважив Олександр Грама.

Наразі відомо, окрім Муніципальної варти заявниця також планує написати скаргу в поліцію.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Муніципальна варта Вінниці.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця сусідські війни фекалії земля суд 
Матеріали по темі