Події

Смерть рибовода на підприємстві сталася через гостру серцеву недостатність – висновок комісії

22 листопада 2019, 14:12

25 жовтня стався нещасний випадок на зимувальних ставках «Жигалівка» ДСРП «Пиківський рибцех», що в Калинівському районі. В той день чергували двоє рибоводів, один з них вийшов почистити решітки, повернувшись, застав свого колегу мертвим.

Як йдеться на сайті Управління служби держпраці, для з’ясування обставин і причини настання нещасного випадку, було створено комісію зі спеціального розслідування. Згідно з лікарським свідоцтвом про смерть, виданим Калинівським районним відділенням Вінницького обласного бюро судово-медичної експертизи, М. помер від від гіпертонічної хвороби з переважним ураженням серця, гострої серцевої недостатності.

У зв’язку з тим, що смерть М. настала внаслідок загального захворювання, робота, що виконувалась, не була протипоказана відповідно до медичного висновку, при цьому небезпечних, шкідливих або інших виробничих факторів на робочому місці потерпілого не встановлено, на підставі пункту 53 Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 337, даний нещасний випадок не визнано таким, що пов’язаний з виробництвом.

Вінниця.info

Теги: комісія рибовод 
Матеріали по темі