Події

Сміття, торішнє опале листя і чагарники: біля Вінницького технічного університету виявили захаращену територію. Фото

24 січня 2020, 15:50

24 січня інспектори Муніципальної варти виявили на території, що поруч Вінницького технічного університету, захаращену територію. Всюди було торішнє неприбране листя, чагарники та багато сміття. На начальника господарського відділу ВНТУ склали два протоколи.

Про це йдеться на сторінці Муніципальної варти м. Вінниці.

«Поблизу стадіону «Олімп», їдальні та корпусу технічного університету настільки неприбрано, що складається враження, що це зовсім не навчальний заклад. Також, у жахливому, занедбаному стані, виявилась земельна ділянка, яка знаходиться по вулиці Воїнів-Інтернаціоналістів, 7 і відноситься до цього ж ВУЗу.

Інспектори не знайшли чистоти та порядку, адже територія всюди покрита густим прошарком опалого листя та гілля, різноманітним побутовим та випадковим сміттям, навколо сухий бур’ян та хащі чагарників», – йдеться в дописі.

Інспектори склали два протоколи про андмінпорушення на начальника господарського відділу ВНТУ, як відповідальну особа, яка має організаційно-розпорядчі повноваження і який не вжив заходів з прибирання зазначених територій.

Нагадаємо, у Вінниці на території колишнього хімзаводу чоловік розвів багаття, щоб виплавляти мідь з проводів.


Вінниця.info, фото Муніципальної варти

Теги: інспектор Муніципальна варта протокол 
Матеріали по темі