Суспільство

Сміття зі Львову привезли на Вінниччину. Люди не дають розвантажитись і заблокували 6 сміттєвозів

3 жовтня 2016, 15:48

 На міському смітнику райцентру Погребища від ранку місцеві жителі блокують шість сміттєвозів, які нелегально намагалися скинути тут сміття, яке привезли зі Львова.

«Спочатку було більше машин. Під ранок п’ять встигли розвантажитися. Ми це помітили і миттю вирішили блокувати роботу інших. Перекрили їм дорогу так, щоб вони не могли виїхати. Чекаємо представника з Києва. Як стало зрозуміло по документам, які нам представили, сміття їхало аж з Львова. Його транспортувала київська фірма. Зв’язалися з її представником. Він нам сказав, що водії випадково викинули сміття, переплутали Вінницю. Може, заблукали. Нехай деталі з’ясовують відповідні органи. Ми нікого не відпустимо, поки не заберуть і те сміття, яке встигли скинути. Ми навіть не знаємо, що нам підкинули. Може, там якісь жахливі речовини. І ще неприємний є той факт, що сміття кинули не на самому полігоні, а неподалік. Перед в’їздом», - розповідає Валерій, місцевий житель.

Директор КП «Ековін» Володимир Чорновол зазначає, що водії не могли переплутати полігони і везти сміття до Вінниці, бо зі Львову ніхто не звертався до підприємства за талонами, які дозволяють в’їзд на територію полігону.

«На наш полігон побутових відходів везуть сміття лише з м. Вінниці. Для того щоб заїхати на полігон потрібно придбати талон на право в’їзду. З Львівської області до нас ніхто не звертався за талонами», - повідомив Володимир Чорновол.

На цю мить блокують сміттєвози 20 активістів. На місце також викликали правоохоронців та екологів.

 

 

Вінниця.info, фото місцевих жителів

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина сміття Львів 
Матеріали по темі