Місто

Сніг тільки зійшов, а у Вінниці вже виросли квіти, які висадять у місті. Фоторепортаж з теплиці

1 березня 2017, 14:13

На вулицях в теплу пору року у Вінниці висять заквітчані кашпо. Оригінально оформлені квіткові композиції та газони в скверах, парках та клумби «Черепаха», «Опель», «Крокодил» вже стали однією з візитівок міста. У Вінниці озелененням та створенням квіткових композицій займається КП «Вінницязеленбуд». Сьогодні 1 березня ,а в теплицях вже виростили квіти, які потім висадять по місту.

Найбільше в озелененні міста використовують хлорофітум, бегонію германську, пеларгонію ампельну, канну садову, альтернантеру, тагетіс, агератум.

Про це Вінниця.info розповіла начальник дільниці по вирощуванню квітково-тепличного господарства Зоя Рачковська.

«Пеларгонія ампельна йде на вертикальне озеленення, тобто це кашпо, яке є по всьому місту. Бегонія, хлорофітум, агератум, тагетіси використовуються у квітниках, у пертерних клумбах. Канни йдуть на групове насадження, це біля пам’ятника Коцюбинському, біля РАЦСу, в парку.

В клумбі «Черепаха» та «Опель» висаджуємо альтернантеру, вона піддається стрижці, використовуємо світло зелений та бордовий колір. Щоб посадити цих дві конструкції,  потрібно близько 20 тисяч альтернант ери. Біля фонтану, що на Космонавтів ми посадимо плакучу форму.

Висаджуємо, тільки ті культури, які витривалі, витримують міські умови. Бувало починаємо щось садити, а рослинка не витримує навантаження, загазованості в місті, тоді потрібно пересаджувати», - каже З. Рачковська.

За її словами у Вінниці для озеленення використовується близько 30 видів квітів.

Попередньо планують висадити липу та каштани у березні, але все залежить від погодніх умов.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: сніг квіти 
Матеріали по темі