Політика

Солейко зайняла місце Медведєва в керівництві Вінницької облради

1 лютого 2014, 18:55

 Отже перший день лютого став останнім днем роботи Юрія Медведєва на посаді заступника голови Вінницької облради. Проголосувавши за його відставку, депутати обласного парламенту швидко знайшли йому заміну в особі депутата від фракції «Батьківщина» Наталії Солейко.

Це стало результатом виконання домовленостей губернатора Івана Мовчана із опозицією та представниками Народної ради Вінниччини.

І хоча, за кандидатуру суперниці Олександра Домбровського на парламентських виборах 2012 року не голосувала новостворена група «Совість України», яка тепер представлятиме в облраді інтереси мера Вінниці Володимира Гройсмана, все ж голосів від Партії регіонів та решти опозиції вистачило, щоб її обрати на посаду заступниці Татусяка. «За» Солейко віддали свої голоси 67 депутатів, 7 – були проти.

 

 

 

 

 

 

Нагадаємо, що 1 лютого депутати Вінницької обласної ради задовольнили заяву Юрія Медведєва з посади заступника голови облради.

За відповідне рішення проголосувало 72 депутати з 84, що взяли участь у продовженні сесії, яка розпочалась 25 січня, але зупинилась через захоплення будівлі протестувальниками проти влади.

ВИННИЦА.info

Матеріали по темі