Культура

Соліст вінницького гурту став учасником «Голосу країни» в команді Monatikа. Відео

27 січня 2020, 12:11

Соліст вінницького гурту «Jazzforacat» Сергій Асафатов став учасником шоу «Голос країни». В проекті він змагатиметься за перемогу у команді Дмитра Монатика.

Сергію 33 роки. Він мультиінструменталіст, вміє грати на десяткові різних інструментів. Під час кастингу виконав композицію «Бумбоксу» «Вахтери», чим розвернув крісла трьох тренерів.

«Моя музична історія почалася з дитячого будинку. Багато існує розмов і стереотипів про те, що люди з дитячий будинків – другого сорту, яким на багато важче чогось досягнути у житті. Тому я пішов на «Голос країни», аби довести своїм прикладом, що все можливо. Вірте у свої мрії, йдіть до мети, не зважаючи ні на що.

У мене була мрія з самого дитинства займатися музикою. Коли я чув, що грає десь жива музика, то по тілу бігали мурашки. Потім у мене з’явилася можливість навчатися у музичному училищі. Одночасно я вчився грати на гітарі, на фортепіано, на трубі. Почав писати пісні, музику, сам це записую…», - розповів про себе вінничанин.

Дмитро Монатик зауважив, що найкрутіший інструмент, яким володіє Сергій, це його голос.

«Якби я слухав ваші особисті пісні, точно знав би, що це співаєте ви. Ви мільтиінструменталіст і мені ще більше кортить попрацювати з вами, подивитися, як ви володієте усім», - сказав співак.

Врешті Сергій Асафатов став членом команди Монатика.


Раніше ми писали, що вінницький гурт «Jazzforacat» презентував нову пісню «Хмари». Також вінницький гурт записав пісню та відзняв кліп із солістом «Другої ріки».

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Голос країни шоу Сергій Асафатов 
Матеріали по темі