Суспільство

«Сонячна» Ангеліна з Вінниччини перемогла на міжнародному фестивалі моди в номінації Miss Christmas Star

20 грудня 2019, 13:30

15-річна Ангеліна Цюпенко з Хмільника виборола перше місце у категорії Miss Christmas Star на міжнародному фестивалі моди та таланту «Treasure of nations – Interbrilliant World WINTER», який проходив у Чехії з 12 по 16 грудня.

Дівчинка - єдина дитина з інвалідністю, яка брала участь в цьому фестивалі. Загалом Україну представляли п’ять киянок та наша вінничанка. Рівень підготовки українських конкурсанток дозволив їм усім вибороти призові місця. Дівчаткам вручили дипломи, медалі, коштовні тіари та різноманітні подарунки.

Учасники фестивалю демонстрували конкурсні образи: «ялинка», «різдвяна зірка», «янгол», «принцеса» та брали участь, як моделі, у конкурсному змаганні дизайнерів.

Саме образ «різдвяної зірки» найкраще вдався Ангеліні Цюпенко, за що дівчинка й отримала перше місце.

На досягнутому Ангеліна не збирається зупинятись, адже переконана, що створена для сцени. Мати дівчинки Тетяна Цюпенко стверджує, що її донька отримує неабияке задоволення від участі в різноманітних конкурсах краси.

«Їй це дуже подобається, а я, як мама, просто її підтримую», - каже Тетяна Цюпенко.

Раніше редакція Вiнниця.info вже писала про талановиту дівчинку. Ангеліна Цюпенко вчиться у звичайній загальноосвітній школі Хмільника, грає на фортепіано, займається Зендокай карате-до та спортивними танцями і освоює професію моделі.

Вiнниця.info

Теги: міжнародний фестиваль вінничанка перемога 
Матеріали по темі