Події

Спецкомісія встановила причину смерті начальника відділу, який помер на заводі «Форт»

6 травня 2019, 09:35

Комісії зі спеціального розслідування територіального управління Держпраці у Вінницькій області завершила розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, який стався 25 березня об 11.10 годині у Казенному науково-виробничому об’єднанні «Форт».

Про це повідомляє територіальне управління Держпраці у Вінницькій області.

60-річний начальник відділу науково-дослідного центру, проходячи коридором заводоуправління, несподівано знепритомнів і впав. Лікарі швидкої допомоги констатували смерть.

Відповідно до лікарського свідоцтва про смерть, виданого Вінницьким обласним бюро судово-медичної експертизи, смерть настала внаслідок гострої серцевої недостатності, гіпертонічної хвороби з переважним ураженням серця.

У зв’язку з тим, що смерть працівника настала внаслідок загального захворювання, при цьому факту впливу шкідливих умов праці на робочому місці та на місці, де відбулось погіршення стану здоров’я потерпілого, не встановлено, даний нещасний випадок не визнано таким, що пов’язаний з виробництвом.

Матеріали розслідування даного нещасного випадку направлено в прокуратуру для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

Вiнниця.info

Теги: нещасний випадок причина 
Матеріали по темі